اخبار بازی

شایعه: احتمال عرضه بازی GTA 3 برای Switch و Xbox One

بازی GTA 3

به نظر می‌رسد به‌زودی شاهد عرضه بازی GTA 3 برای دو کنسول Nintendo Switch و Xbox One باشیم. در حالی که هم‌چنان بسیاری انتشار نسخه پنجم Grand Theft Auto را روی کنسول هیبریدی نینتندو درخواست می‌کنند اما اکنون احتمال عرضه نسخه سوم آن مطرح شده است.

کاربر Nibel به تازگی در توییتر از لیست شدن Grand Theft Auto 3 در سازمان رده‌بندی سنی استرالیا خبر داده است. باید توجه داشت که این بازی پیش از این برای دو پلتفرم PS4 و کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار گرفته بوده در حالی که تاکنون به مجموعه عناوین Switch و Xbox One اضافه نشده بود. به همین دلیل امکان دارد رده‌بندی سنی صورت گرفته شده در سازمان رده‌بندی سنی استرالیا از عرضه بازی GTA 3 برای دو کنسول اشاره شده حکایت داشته باشد. حال آن که به هیچ وجه نمی‌توان از صحت آن مطمئن بود.

این تنها بازی مربوط به شرکت راک‌استار نبوده که در چند وقت اخیر در سازمان درجه‌بندی سنی استرالیا لیست می‌شود. مدتی پیش مورد جدیدی برای Red Dead Redemption 2 لیست شده بود که باعث شد باری دیگر شایعه عرضه این بازی برای پلتفرم کامپیوترهای خانگی قوت بگیرد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن