اخبار بازی

GT5 :SCE UK با وجود تاخیر بسیار به میزان فروش PS3 در کریسمس امسال کمک خواهد کرد

آقای David Wilson ، سرپرست ارشد شعبه اروپایی شرکت سونی اعلام کرد که Gran Turismo 5 به فروش کنسول PS3 در کریسمس امسال کمک شایانی خواهد کرد.
 او در مصاحبه با سایت MVC گفت که او نیز همانند سایر افراد از بابت تاخیرهای پشت سرهم و دائمی GT5 نگران بوده است اما اکنون احتمال نمی دهد که این تاخیرات بر روی فروش بازی تاثیری بتواند داشته باشد.
" 2010 یکی از قوی ترین سال ها در زمینه کیفیت بازی های عرضه شده در سال های اخیر است و ما با عرضه GT5 این مساله را به اوج خود رساندیم.
"Gran Turismo 5 بمدت 5 سال در دست ساخت بوده است و ما مطمئنیم که این بازی بعنوان یک شبیه ساز رانندگی واقعی یکی از بهترین انتخاب ها برای طرفداران این سبک میباشد. ما میدانیم که زمان انتظار واقعا طولانی بود ، اما حداقل اطمینان داریم که طرفداران این سری از این نسخه ناامید نشده اند!
"ما اعتقاد داریم که GT5 یک فروش عالی بین زمان عرضه و کریسمس خواهد داشت. با 5 سال زمان ساخت ، Gran Turismo 5 در صدر لیست بازی های مورد علاقه اکثر افراد قرار خواهد داشت.منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.