اخبار بازیایکس باکس وانکامپیوتر

انتشار اولیه‌ی بازی Grounded شروع شد

انتشار اولیه بازی جدید Grounded از استودیوی Obsidian Entertainment اکنون بر روی سرویس‌های گیم‌پس (از طریق Xbox Game Preview) و Steam Early Access شروع شده و فعلاً در لیست پر بیننده‌ترین بازی‌های twitch است . در طول دوره‌ی دسترسی اولیه بازی Grounded بازیکنان تشویق می‌شوند تا بازخورد خود را از روند ساخت بازی مطرح کنند. سازندگان بازی بر اساس بازخورد بازیکنان ، محتوای بازی را افزایش خواهند و باگ‌های بازی و قسمت‌هایی که نیاز به تعمیر داشته باشند را اصلاح خواهند کرد. بازی Grounded یک عنوان تیمی در ژانر در ژانر ماجراجویی – بقا است جاییکه چهار بچه که قامت و اندازه‌ی آنها  بسیار کوچک شده باید از حیاط پشتی خانه‌ی خود در برابر حشرات با ساختن ساختمان‌های دفاعی محافظت کنند تا بتوانند به اندازه قبلی خود برگردند. بازیکنان باید جمع شوند و با هر چیزی که هر روز در حیاط خانه پیدا می‌کنند یک پایگاه دفاعی بسازند، بدنبال منابع بگردند و در کنار دیگر حشرات غول‌آسا که بعضی اهلی و بعضی وحشی هستند، زندگی کنند.

این بازی همچنین بصورت تک‌نفره قابل انجام است و اگر شما از کسانی هستید که از عنکبوت‌ها هراس دارید، می‌توانید بازی را در مد Arachnophobia قرار دهید و ظاهر عنکبوت‌ها و جلوه‌های صوتی آنها را تغییر دهید.

Grounded-2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.