اخبار بازی

Greenberg: رابطه ای بین امتیازات و فروش بازی های کینکت وجود نخواهد داشت

آقای Greenberg از اعتماد بنفس بالایی برخوردار می باشد ، در حدی که باوردارد که Kinect در زمان شروع عرضه ، فروش بهتری نسبت به Wii در زمان عرضه اش خواهد داشت.
او از هر نظر به Kinect اطمینان دارد و معتقد است که نقدها و نمراتی که در انتظار بازی های ساخته شده برای Kinect هستند هیچ تاثیری بر فروش Kinect و بازی های آن نخواهد گذاشت.
او در مصاحبه با Eurogamer اعلام کرد: "با توجه به گوناگونی و تنوع بالای محصولات Kinect مطمئنا رابطه ای بین فروش حقیقی بازی های Kinect و نقدهایی که در مورد آنها منتشر میشود وجود نخواهد داشت.
"برای ما عناوین و تجارب مختلفی از Kinect و بازی هایش وجود خواهد داشت و بازی های Kinect از نظر فروش با بازی هایی که قصد قبضه کردن بازار اصلی را دارند تفاوت خواهند داشت. "برای مثال نقدها و نمراتی که برای عنوانی مثل Halo: Reach منتشر شدند تاثیر بسزایی بر فروش آن داشتند اما عنوانی مثل Kinect Sports که صرفا برای لذت بردن و سرگرم کننده بودن بوجود آمده درگیر اینگونه مسائل نخواهد شد.
او همچنین افزود: "من نمیدانم که منتقدان چه نمراتی به عناوین Kinect خواهند داد ، زیرا این بازیها منحصربفرد هستند و تجربه ای بسیار متفاوت از بازی هایی که با کنترلر انجام میشوند برای منتقدان بوجود خواهند آورد. ما علاقه داریم که نقد های خوب و نمرات خوبی از بازی های Kinect شاهد باشیم اما من فکر نمیکنم که رابطه قدیمی بین فروش و نمرات بازی ها برای عناوین Kinect صادق باشد.
بنابراین طبق پیشبینی های مایکروسافت ، نمرات و نقدهای Kinect و عناوینش تاثیر چندانی بر فروش آنها نخواهد گذاشت ، با این وجود مایکروسافت علاقمند به دیدن نقدها و امتیازات بالایی برای عناوینش می باشد.
Kinect هفته آینده در آمریکا و در تاریخ 10 نوامبر در اروپا عرضه خواهد شد.منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.