اخبار بازی

Greenberg: رابطه ای بین امتیازات و فروش بازی های کینکت وجود نخواهد داشت

آقای Greenberg از اعتماد بنفس بالایی برخوردار می باشد ، در حدی که باوردارد که Kinect در زمان شروع عرضه ، فروش بهتری نسبت به Wii در زمان عرضه اش خواهد داشت.
او از هر نظر به Kinect اطمینان دارد و معتقد است که نقدها و نمراتی که در انتظار بازی های ساخته شده برای Kinect هستند هیچ تاثیری بر فروش Kinect و بازی های آن نخواهد گذاشت.
او در مصاحبه با Eurogamer اعلام کرد: "با توجه به گوناگونی و تنوع بالای محصولات Kinect مطمئنا رابطه ای بین فروش حقیقی بازی های Kinect و نقدهایی که در مورد آنها منتشر میشود وجود نخواهد داشت.
"برای ما عناوین و تجارب مختلفی از Kinect و بازی هایش وجود خواهد داشت و بازی های Kinect از نظر فروش با بازی هایی که قصد قبضه کردن بازار اصلی را دارند تفاوت خواهند داشت. "برای مثال نقدها و نمراتی که برای عنوانی مثل Halo: Reach منتشر شدند تاثیر بسزایی بر فروش آن داشتند اما عنوانی مثل Kinect Sports که صرفا برای لذت بردن و سرگرم کننده بودن بوجود آمده درگیر اینگونه مسائل نخواهد شد.
او همچنین افزود: "من نمیدانم که منتقدان چه نمراتی به عناوین Kinect خواهند داد ، زیرا این بازیها منحصربفرد هستند و تجربه ای بسیار متفاوت از بازی هایی که با کنترلر انجام میشوند برای منتقدان بوجود خواهند آورد. ما علاقه داریم که نقد های خوب و نمرات خوبی از بازی های Kinect شاهد باشیم اما من فکر نمیکنم که رابطه قدیمی بین فروش و نمرات بازی ها برای عناوین Kinect صادق باشد.
بنابراین طبق پیشبینی های مایکروسافت ، نمرات و نقدهای Kinect و عناوینش تاثیر چندانی بر فروش آنها نخواهد گذاشت ، با این وجود مایکروسافت علاقمند به دیدن نقدها و امتیازات بالایی برای عناوینش می باشد.
Kinect هفته آینده در آمریکا و در تاریخ 10 نوامبر در اروپا عرضه خواهد شد.منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن