اخبار بازی

بازی Grand Theft Auto 6 به این زودی‌ها عرضه نخواهد شد

به تازگی «الکس گایمو» که یکی از تحلیلگران شرکت جفریز است، بر طبق آنالیز اطلاعات و دادهای موجود پیش بینی کرده است که بازی Grand Theft Auto 6 تا قبل از سال مالی شرکت Take-Two در 2022 منتشر نخواهد شد. به بیان دیگر این بازی تا ماه آوریل سال 2021 منتشر نخواهد شد. این فرد به تازگی در خصوص فروش سهام شرکت Take-Two پیشنهاداتی را ارائه داده و دلیل این کار خود را نیز دور بودن تاریخ عرضه‌ی بازی Grand Theft Auto 6 بیان کرده است.

بازی Grand Theft Auto 6

در همین راستا الکس گایمو گفت: «شرکت Take-Two بهترین و با کیفیت‌ترین بازی‌ها را در میان دیگر شرکت‌های بازیسازی آمریکا دارد ولی با این حال اکنون آن‌ها انگار به حالت اشباع کیفیت رسیدند. با وجود آن که دو سری  Red Dead Redemption و Grand Theft Auto به موفقیت‌های چشمگیری رسیدند اما با در نظر گرفتن زمان زیاد باقیمانده تا عرضه‌ی بازی بعدی این شرکت، Take-Two در نقطه‌ی حساسی به سر می‌برد.»

به نظر می‌رسد که این پیش بینی تا حد زیادی درست باشد و برحلاف شایعاتی که هر روزه منتشر می‌شوند، این پیش بینی پایه و اساس بهتری دارد و همچنین دارای اعتبار بیشتری است. در حال حاضر و بعد از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2، تا کنون خبری از در دست ساخت بودن بازی جدیدی از سوی استودیوی Rockstar Games منتشر نشده و هیچ کدام از شایعات منتشر شده نیز مورد تایید این استودیو نیستند. با در نظر گرفتن موفقیت عظیم و باورنکردنی که بازی Grand Theft Auto V به دست آورد، ساخت نسخه‌ی بعدی این سری بسیار محتمل است و باید منتظر ماند و دید که در آینده چه خبرهایی از این بازی منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.