اخبار بازی

عنوان Saints Row 2 به مدت محدودی برای رایانه شخصی رایگان شد

امروز وب‌سایت GOG دو نسخه از عناوین Saints Row بدون DRM را  برای رایانه شخصی عرضه کرد و به مناسبت آن، یکی از این عناوین رایگان خواهد بود.

در طول دو روز آینده، شما می‌توانید عنوان Saints Row 2 را به‌صورت رایگان برای رایانه شخصی دانلود کنید. نسخه بدون DRM یعنی اینکه شما هیچ نیازی به GOG نخواهید داشت. به‌طور ساده شما می‌توانید، قبل از به اتمام رسیدن زمان آن از شنبه 22 آپریل وارد وب‌سایت GOG شده و به دانلود این بازی به پردازید و بعدازآن برای همیشه شما صاحب بازی خواهید شد.

همان‌طور که اول اشاره‌کرده بودیم. دو عنوان Saints Row IV: Game of the Century Edition و Saints Row: Gat Out of Hell (بسته الحاقی و مستقل عنوان Saints Row IV) در وب‌سایت GOG عرضه‌شده است. این دو عنوان نیز بدون DRM هستند. شما می‌توانید این دو بازی را با 75% تخفیف خریداری نماید که به ترتیب قیمت این بازی‌ها 5 دلار و 3.74 خواهد بود.

و در آخر باید گفت که اگر شما این بازی‌ها را بروی اکانت استیم خوددارید می‌توانید این بازی‌ها را از طریق GOG Connect وارد بازی‌های دانلود شده خود در وب‌سایت GOG کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.