اخبار بازی

تغییرات گسترده در راه فروشگاه GOG Galaxy

فروشگاه GOG Galaxy

فروشگاه GOG Galaxy که مخصوص فروش دیجیتالی عناوین روی پلتفرم کامپیوتر است، علاوه‌بر ارائه محتوای خوب یک مزیت بسیار مهم دارد. شما با استفاده از آن می‌توانید بدون نیاز به دانلود نرم افزار، تمامی بازی‌های مورد علاقه خود را مستقیماً از طریق مرورگر و وب سایت فروشگاه دریافت کنید. اما امروز طی اقدامی غیر منتظره، Galaxy 2.0 معرفی شد. این نسخه از فروشگاه با تغییراتی گسترده همراه خواهد بود که به واسطه آن، اطلاعات تمامی بازی‌ها، دوستان آنلاین و سایر اطلاعات مربوط به حساب کاربری شما بر روی هر پلتفرمی جمع آوری می‌شود و از طریق پروفایل کاربری شما در نسخه 2.0 قابل مشاهده خواهد بود.

پلتفرم‌های مورد پشتیبانی نسخه جدید فروشگاه GOG Galaxy نه تنها شامل شبکه استیم، Origin، فروشگاه اپیک، فروشگاه مایکروسافت و … می‌شود، بلکه دربر گیرنده اطلاعات کاربری شما روی کنسول‌ها نیز خواهد بود! (هرچند که لیست آن‌ها به طور رسمی اعلام نشده است اما ظاهراً تمامی پلتفرم‌های معروف را شامل می‌شود)  با استفاده از این نرم افزار، شما به همه اطلاعات خود در یک مکان دسترسی خواهید داشت. به عبارتی، این برنامه جزئیاتی همچون میزان اچیومنت/تروفی کسب شده، لیست بازی‌های خریداری شده، ساعات سپری شده در بازی‌ها، مقایسه عملکرد خود با دیگران را نشان می‌دهد و حتی ویژگی‌هایی همچون چت بین پلتفرمی را نیز شامل می‌شود.

فروشگاه GOG Galaxy

در پاسخ به برخی از سؤالات مهم کاربران در خصوص امنیت و نحوه افزودن عناوین مختلف به حساب GOG به این نکته اشاره شده است که شرکت سازنده به هیچ عنوان قصد سرقت اطلاعات کاربران را ندارد و این اطلاعات را با کمپانی‌های ثالث به اشتراک نخواهند گذاشت. همچنین تمامی داده‌های خود را با فشردن یک کلیک می‌توانید از روی سرورهای Galaxy پاک کنید. برای افزودن بازی‌ها نیز روش‌های رسمی وجود خواهد داشت. همچنین به محض اتصال اکانت خود به GOG، تمامی جزئیات آن به صورت اتوماتیک منتقل می‌شود.

هدف از انجام این کار، جمع آوری تمامی داده‌های شما در یک مکان است. چرا که امروزه موج زیادی از فروشگاه‌ها و پلتفرم‌های گیمینگ مختلفی وارد بازار شده است که پیگیری جهت آگاه شدن از جزئیات هریک می‌تواند به امری دشوار تبدیل شود و برای برخی نیز به امری ناخوشایند. بدین ترتیب از طریق تغییراتی که فروشگاه GOG Galaxy ایجاد می‌کند، می‌توان آمار همه چیز را در یک مکان داشت! هم اکنون از طریق این لینک می‌توانید در بتای فروشگاه شرکت کنید و ویژگی‌های آن را به محض شروع، پیش از دیگران تجربه کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.