اخبار بازی

God of War III E3 Hands-on

سلام !
نوشته ای که میخوانید ترجمه تجربه Chris Roper یکی از بهترین منتقدان سایت IGN از این بازی در E2 2009 می باشد .
بدون شک GOW III یکی از بزرگترین و مورد توجه ترین بازی های انحصاری PS3 می باشد و علاقه مندان به این بازی سال ها منتطر موندند تا ببینند داستان Kratos به کجا ختم خواهدش د . قطعا ما خواهیم فهمید و الان نه در March 2010 . منتظر باشید چون فقط 9 ماه باقی است .
دیشب ما شاهد بودیم که سازندگان و تهیه کنندگان استدیو Santa Monica بر روی سن عظیم کنفرانس سونی رقتند و بازی خودشون رو در معرض دید حضار در سالن و میلیون ها مشتاق این بازی در سراسر جهان گذاشتند .
ما در این تریلر شاهد یک جنگ تمام عیار با یک Chimera و جنگ با بسیاری از مردگان و بالاخره رو برو شدن با Titan بزرگ بودیم .

من بالاخره تونستم این بازی رو بازی کنم . باید بهتون بگم که من یه طرفدار واقعی سری بازی های GOW هستم . ” Chris Roper به شماره قبلی امتیاز عالی 9.7 رو داده بود ” .
خوشبختانه همه چیز عالی به نظر میرسه شما باز کنترل Kratos رو بر عهده دارید . این بار حرکت ها و انیمیشن های بازی واقعا فوق العاده است و وقتی کنترل Kratos رو به عهده گرفتم سنگینی ضرباتش رو بر دشمنان حس می کردم که نشان از زحمت بی حد و اندازه سازندگان بازی داره .
نکته ای که کاملا به چشم میاد حربه های بسیار و حرکت های متنوع برای دشمن های بزرگ مانند همین Chimera که در نمایش دیشب دیدید .
اون به حرکات من عکس العمل مناسب نشون میداد . ابتدا بر روی دو پای عقبش بلند شد و با من جنگیدی ولی بعد ضربه ای که من بهش زدم بر روی هر 4 سم خود ایستاد و نحوه جنگیدنش رو تغییر داد .
به نظر میرسه سیستم نورپردازی بازی کمی نسبت به دفعه قبلی که ما بازی رو تجربه کردیم فرق کرده که نتیجه این تغییر روان و نرم شدن بازی و نور بسیار طبیعی تر ست .
همچنین Kratos واقعا جزییاتش بالاست که شما رو قطعا هیجان زده خواهد کرد .

باز هم همان شیوه مبارزه در شماره های قبلی رعایت شده ولی این بار بسیار زیبا تر و هیجان انگیز تر .
در جنگ با Chimera من واقعا هیجان زده شده بودم . هر دفعه یکی از دکمه های مثلث و ضربد و دایره و مربع ظاهر میشد و با فشار دادن اونا به زیبایی Kratos به Chimera ضربه میزد که هر ضربه با ضربه قبل فرق داشت .
همچنین چیزی که در ابتدا منو آزار داد این بود که دکمه هایی که باید میزدم خیلی زود از روی صفحه محو میشد ولی بعد از مدتی بازی کردن برام طبیعی شد .
من واقعا بعد از بازی گیج شده بود . فکر میکردم محیط بازی و Kratos بزام نکراری باشند وای واقعا اینطور نبود . تجربه ای بود که هر چند کوچک ولی واقعا لذت بخش بود .
باید تا March 2010 صبر کنیم تا سرانجام جنگ میان Zeus و Kratos رو ببینیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا