اخبار بازی

بازی بعدی خالقین God of War داستان پیچیده‌ای خواهد داشت

طبق یکی از آگهی‌های شغلی جدیدی که خالقین بازی God of War در وب‌سایت خود قرار داده‌اند، عنوان در دست ساخت استودیو Santa Monica داستان پیچیده‌ای خواهد داشت. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی‌ها همراه باشید.

بازی God of War

به‌تازگی دو آگهی شغلی جدید توسط سازندگان گاد آو وار قرار گرفته که اطلاعات جالبی را از پروژه معرفی‌نشده این استودیو به ما می‌دهند. طبق این آگهی‌های شغلی که توسط The Game Post رؤیت شده، همان‌طور که انتظار می‌رود سانتا مونیکا در حال خلق یک بازی داستان محور با “شخصیت‌پردازی قوی” و “داستان‌های پیچیده” است.

در اولین آگهی منتشر شده توسط سانتا مونیکا می‌خوانیم: “ما به دنبال جذب یک طراح روایی ارشد هستیم. اگر به همکاری با توسعه‌دهنگان توانمند برای ساخت بازی‌های بزرگ علاقه‌مند هستید، در سفری جدید به ما ملحق شوید. داوطلب ایده آل باید در کنار داشتن درک عمیقی از نوشتن داستان‌های پیچیده، بتواند طرح‌های روایی خود را در طول تجربه بازیکنان اجرا کند. شخص مورد نظر باید در راستای محقق ساختن اهداف کارگردان خلاق پروژه، وظیفه معماری و طراحی سیستم‌های روایی را بر عهده بگیرد.”

همچنین دومین آگهی منتشر شده نیز مربوط به جذب یک نویسنده ارشد جدید است: ” داوطلب ایده آل باید در کنار تسلط کامل به داستان‌گویی، درک صحیحی از تلفیق گیمپلی با روایت داستان داشته‌باشد. شخص مورد نظر وظیفه خلق داستان‌ها و شخصیت‌های قوی و همچنین نوشتن دیالوگ‌های متقاعد کننده را بر عهده دارد. او باید در کنار اینکار، به‌طور مساوی تمرکز را بر روی ساخت و توسعه تیم نویسندگی برقرار سازد.”

سانتا مونیکا پس از عرضه بازی گاد آو وار تاکنون پروژه بعدی خود را به‌طور رسمی رونمایی نکرده‌است. آخرین ساخته این استودیو با عرضه در سال 2018 موفق شد جایزه بهترین بازی سال را کسب کند. شما می‌توانید بررسی بازی God of War را هم‌اکنون از بازی سنتر مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.