اخبار بازیپلی استیشن 5کامپیوتر

بازی Ghostwire: Tokyo در ابتدا قرار بود The Evil Within 3 باشد

بر طبق آخرین گزارشات، به نظر می رسد بازی Ghostwire: Tokyo که در ماه مارچ پیش رو عرضه خواهد شد، در ابتدا قرار بود نسخه سوم سری The Evil Within باشد اما با جلوتر رفتن روند توسعه، تغییرات گسترده ایجاد شده در بازی شرکت تانگو را مجاب کرد تا این پروژه را به یک آی پی جدید تبدیل کند.با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه باشید.

زمان زیادی تا انتشار Ghostwire: Tokyo باقی نمانده و این عنوان اکشن ماجراجویی اول شخص که ساخته استودیوی Tango Gameworks می باشد، ماه آینده عرضه می‌شود و سازنده آن به تازگی در ویدیویی اطلاعات گسترده ای از گیم پلی و اتمسفر بازی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.البته استودیوی تانگو همواره با سری The Evil Within شناخته می شود و علی رغم جالب توجه بودن ساخت یک آی پی جدید توسط این استودیو، بسیاری همچنان با این سوال مواجه هستند که آیا این سری بازی در سبک ترسناک ادامه خواهد یافت یا خیر.

اطلاعات به دست آمده حاکی از آن است که حداقل تا بخشی از توسعه بازی Ghostwire: Tokyo، تانگو قصد داشته تا آن را به عنوان نسخه سوم سری The Evil Within منتشر کند.بر طبق گزارش گیم اسپات، تانگو می گوید که زمانی که کار بر روی Ghostwire: Tokyo شروع شد، این پروژه در ابتدا به عنوان The Evil Within 3 برنامه ریزی شده بود، اما در طول توسعه آنقدر دچار تغییرات شد که استودیو تصمیم گرفت آن را به چیزی جدید تبدیل کند.

خبر خوش برای طرفداران سری The Evil Within این است که ظاهراً ماهیت سری بازی The Evil Within  در بازی گوست وایر وجود دارد، اما مطابق با اظهارات رسمی تانگو و همچنین گیم پلی های نمایش داده شده از بازی، واضح است که بازی Ghostwire: Tokyo طراحی و گیم پلی بسار متفاوتی را در مقایسه با ساخته قبلی تانگو دارا است.

البته هنوز مشخص نیست که این موضوع برای سری The Evil Within و آینده آن چه معنایی دارد، اما طرفداران این سری بازی در سبک ترس و بقا امیدوارند  که علی رغم شکست تجاری نسخه دوم، نسخه بعدی این بازی سرانجام روزی رنگ واقعیت به خود بگیرد؛ مخصوصاً خریده شدن این شرکت در معامله سال 2020 توسط مایکروسافت که از دید بودجه محدودیت خاصی ندارد، می تواند امید طرفداران را بیش از گذشته کند.

بازی Ghostwire: Tokyo در تاریخ 5 فروردین 1401 به صورت انحصاری زمانی برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.