اخبار بازی

اعلام تاریخ عرضه بتا عمومی بازی Ghost Recon Breakpoint

بازی Ghost Recon Breakpoint

تاریخ عرضه بتا عمومی بازی Ghost Recon Breakpoint اعلام شد تا به دنبال برگزاری تست بتا خصوصی آن در ابتدای ماه جاری، اکنون همه پلیرها بتوانند پیش از انتشار بازی در اوایل ماه اکتبر به تجربه آن روی تمامی پلتفرم‌های مقصد بازی بپردازند.

به گفته شرکت یوبی‌سافت بتا عمومی بازی Ghost Recon Breakpoint از تاریخ 26 سپتامبر آغاز شده و 29 سپتامبر به پایان می‌رسد. بتا عمومی بازی برای اولین بار شامل بخش PvP آن تحت عنوان Ghost War می‌شود. با این حال تنها حالت بازی Elimination Mode در بتا در دسترس قرار می‌گیرد و هم‌چنین شامل چهار نقشه Cold War Bunker، PMC Camp، Skell Port و Deserted Harbor می‌شود.

در بخش PvE پلیرها به دو منطقه جدید دسترسی پیدا می‌کنند که پیش از این در تست بتا خصوصی بازی وجود نداشت. این دو منطقه، New Argyll و Infinity خواهند بود. یوبی‌سافت به این نکته نیز اشاره کرد که پیشرفت‌های پلیر در نسخه بتا به بازی اصلی منتقل نخواهد شد.

ناگفته نماند که Ghost Recon Breakpoint، اولین بازی بزرگ شرکت یوبی‌سافت است که روی سرویس اشتراکی این کمپانی به نام Uplay+ عرضه می‌شود. سرویسی که دسترسی نامحدودی را به بازی‌های یوبی‌سافت فراهم می‌کند. اگر شما از تاریخ 1 اکتبر مشترک این سرویس باشید دسترسی زودتر از موعد به نسخه Breakpoint Ultimate Edition را دریافت خواهید کرد. بازی مورد بحث در تاریخ 4 اکتبر 2019 برابر 12 مهر 98 برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.