اخبار بازی

آقای George R.R. Martin مشغول همکاری با یک بازیساز ژاپنی است

آقای George R.R. Martin

آقای George R.R. Martin نویسنده کتاب A Song of Ice and Fire در بلاگ شخصی خود اعلام کرد که در حال حاضر مشغول همکاری با یک بازیساز ژاپنی برای ساخت یک اثر جدید است. اگر به خاطر بیاورید، در ماه مارس گذشته، کانال یوتیوبی با نام Spawn Wave ویدئویی منتشر نمود که در طول ویدیو، راجع به شایعه‌ای مربوط به پروژه جدید سازنده دو عنوان Dark Souls و Bloodborne یعنی استودیو From Software صحبت می‌کرد. در متن شایعه یاد شده، به این نکته اشاره می‌شود که پروژه جدید اثری جهان باز (Open World) است و آقای George R.R. Martin نیز یکی از نویسندگان اصلی این عنوان خواهد بود. این پروژه که با اسم رمز Great Rune شناخته می‌شود، به بازیکن اجازه می‌دهد تا به قلمروهای مختلفی سفر نموده و با کشتن پادشاه هر منطقه، قدرت وی را به دست آورد.

آقای George R.R. Martin

به منظور تایید تمامی اطلاعات فوق، روز گذشته منبعی آگاه اعلام کرد این پروژه در داخل استودیو تحت عنوان GR شناخته می‌شود (به دو حرف نخست Great Rune توجه کنید) و تقریباً سه سال است که در دست توسعه قرار دارد. این بازی یک عنوان جهان باز است که شخصیت اصلی با استفاده از اسب می‌تواند در جهان آن گشت و گذار کند . وی در نهایت به این نکته اشاره می‌کند که این بازی محصول همکاری مشترک آقای George R.R. Martin و Hidetaka Miyazaki بوده و توسط شرکت Bandai Namco منتشر می‌شود. به گفته وی، GR در جریان کنفرانس خبری کمپانی مایکروسافت در E3 2019 معرفی خواهد شد.

در این بین، برخی از طرفداران آقای George R.R. Martin  از این که وی داستان مجموعه کتاب‌های خود را درحال حاضر رها کرده و مشغول پرداختن به کارهای دیگر است وی را مورد سرزنش قرار می‌دهند. همچنین اخیراً توسط یکی از بازیگران سریال Game of Thrones شایعه شده بود که آقای George R.R. Martin کار نوشتن کتاب ششم و هفتم این مجموعه را به پایان رسانده و به زودی تاریخ عرضه آن‌ها را اعلام می‌کند که متاسفانه این مورد توسط خود مارتین رد شد.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا