اخبار بازی

بعد از 25 سال برای اولین بار Geoff Keighley در E3 حضور نخواهد داشت

آقای جف کیلی [Geoff Keighley] دیگر تهیه کننده مراسم E3 Coliseum نیست. E3 Coliseum یک [stage] زنده است که در سال 2017 به مراسم E3 اضافه شد تا طرفداران بازی های ویدیویی را، از طریق پنل ها، گفت و گو ها و دیگر مراسم بخصوص، به بازی ها و سازندگان مورد علاقه خود نزدیک کند.

مراسم Coliseum شامل حضور توسعه دهندگان از شرکت های بزرگی مثل PlayStation, Microsoft, Bethesda, Square Enix, Take-Two, Epic و Ubisoft و سلبریتی هایی مثل جک بلک [Jack Black] می شود.

جف کیلی که بیشتر برای اداره کردن مراسم The Game Awards شناخته شده است، اجرا در سه Coliseum اول را به عهده گرفت، ولی امسال درخواست شرکت در این برنامه را رد کرده است. و بعد از 25 سال، برای اولین برای بار است که جف کیلی در این مراسم شرکت نخواهد کرد.

در گفت و گو با وب سایت GamesIndutry.biz جف کیلی گفت:

با توجه به مطالبی که به صورت عمومی درباره برنامه های E3 2020 ابلاغ شده، فعلا برای شرکت در این مراسم احساسِ راحتی نمی کنم. امروز اخبار فاش شده (برنامه های مراسم) از سایت E3 را دیدم و با خودم گفتم…. واقعا باید به مردم بگویم که از من (برای این مراسم) چه انتظاری داشته باشند تا هیچ کس (در آینده) ناراحت نشود.

قطعا این تصمیم آسانی (برای من) نبود، ولی فکر می کنم (تصمیمی) درست برای من باشد، و می خواسم قبل از این که بلبت ها برای فروش گذاشته شوند، فن ها (در این باره) بدانند.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. منباب جانگولک بازی و هایپ الکی باشه باید کل فلسفه E3 رو بیارید پایین از لیک های الکی گرفته تا هایپ و تبلیغات دروغ همه جزوی از E3 بوده خلاصه اینی که اینقدر سمت این بابا هیت روانه کردید هیچ دلیلی نداره طرف یکی از موفق ترین افراد تو زمینه رسانه گیمینگ بوده TGA هر سال داره بزرگتر و بزرگ تر میشه همش به خاطر ایشون بوده توی این قضایا دوری سونی و کم اهمیت شدن E3 هم هیشکی گاف پارسال ESA رو نمیبینه جدای اون خودشون هم میخوان تغییر فرمت بدن تا پول بیشتر به جیب بزنن خلاصه واقعیت تلخی که هست با دیجیتالی شدن بیشتر صنعت گیمینگ اینجور دور همی ها کم رنگ تر میشه کاریش هم نمیشه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن