اخبار بازی

مشکل مفقود شدن کالکتیبل‌های بازی Gears 5 حل خواهد شد

بازی Gears 5

پس از برطرف شدن مشکلات سرور و اتصال، به نظر می‌رسد اکنون پلیرها با مشکل عدم نمایش آمار پیشرفت‌هایی که در زمینه جمع‌آوری کالکتیبل‌های بازی Gears 5 حاصل کرده بودند مواجه شده‌اند.

امروز حساب رسمی بازی در توییتر اعلام کرد که بسیاری از مشکلات گزارش شده توسط تیم سازنده و شرکت مایکرسافت برطرف شده تا تجربه آنلاین Co-op بازی بهبود پیدا کند. پیش از این ارتباط پلیرها بدون هیچ دلیلی از کمپین بازی قطع می‌شد و لازم بود تا مجددا به آن متصل شوند. در واکنش به توییت حل مشکلات اتصال بازی، بسیاری از گیمرها به مشکل گم شدن و از دست رفتن کالکتیبل‌های بازی اشاره کردند. برخی مدعی شد‌ه‌اند که کالکتیبل‌های آن‌ها از تمامی بخش‌ها و چپترهای بازی مفقود شده است در حالی که مطمئن هستند چند مورد از آن‌ها را در طول تجربه بازی به دست آورده‌اند.

این اولین باری نیست که استودیو The Coalition گزارش مشکلاتی پیرامون کالکتیبل‌های بازی را دریافت می‌کند. در زمان از دسترس خارج شدن Xbox Live در زمان لانچ زود هنگام و دسترسی پیش از موعد Gears 5 نیز چنین مشکلاتی توسط گیمرها گزارش شده بود.

ما گزارش‌های شما پیرامون مشکل وضعیت و آمارهای بازی که شامل عدم نمایش کالکتیبل‌های کمپین در منو می‌شود را دریافت کردیم.

ما مشکل را شناسایی کرده و در حال کار هستیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن، این مشکل را برطرف کنیم.

..

آمار وضعیت بازی من و کالکتیبل‌ها در نسخه PC بارگذاری نمی‌شوند. آیا این مشکل مرتبط با موارد گزارش شده است؟

بله سرویس آمار بازی ما در حال ریکاوری است بنابراین باید در طول زمان بازگردند. از صبوری شما ممنون هستیم تا همه چیزی برطرف شود.

اکنون که مشکلات اتصال اولیه بازی برطرف شده، استودیو The Coalition تمرکز خود را جای دیگری معطوف کرده با این حال تاکنون تغییری حاصل نشده است. توییت بعدی تیم سازنده مدعی شده که به‌روزرسانی برای برطرف کردن این مشکل در راه بوده و پلیرها در طول زمان پس از حل آن، کالکتیبل‌ها و آمار خود را دوباره به دست خواهند آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا