اخبار بازی

اطلاعاتی پیرامون جوانب مختلف بازی Gears 5

بازی Gears 5

تمامی جزئیاتی که تاکنون از جوانب مختلف بازی Gears 5 منتشر شده حکایت از آن دارد که استودیو The Coalition تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا این فرنچایز را رو به جلو حرکت دهد. وجود عناصر و الهام‌گیری از عناوین جهان باز از جمله اطلاعاتی بوده که در چند وقت گذشته منتشر شده و اکنون نیز به لطف پنلی که بازی در رویداد Pax West داشته و کارگردان بازی یعنی راد فرگوسن هم در آن حضور به عمل آورده، اطلاعات جالب دیگری از این عنوان انحصاری مورد انتظار شرکت مایکروسافت به اشتراک گذاشته شده است.

استودیو The Coalition هم‌چنان تاکید دارد که کمپین یا بخش داستانی بازی Gears 5، بزرگ‌ترین کمپین این مجموعه خواهد بود. از منظر اندازه واقعی نیز، این موضوع به معنی محیط‌های بزرگ‌تر برای گیمر است. برای مثال محیط بخش سوم بازی که در یک هاب جهان باز دنبال می‌شود 50 برابر از مراحل معمول سری Gears of War بزرگ‌تر خواهد بود. هم‌چنین بازی دارای چندین ماموریت جانبی هم خواهد بود با این حال راد فرگوسن به طور واضح اعلام کرد که این ماموریت‌ها تنها تعدادی فچ کوئست (Fetch Quest: مراحلی که عموما محدود به جمع‌آوری تعدادی آیتم می‌شود) مشابه نخواهند بود. این ماموریت‌ها به صورت دستی طراحی شده و تجربه منحصر به فردی را منتقل می‌کنند. برای مثال رباتی که همواره به همراه پلیر قرار داشته و Jack نامیده می‌شود، دارای توانایی‌های مبارزه و درگیری بوده و پلیر با اتمام رساندن ماموریت‌های جانبی می‌تواند حداکثر توانایی‌های این ربات را آزاد نماید.

به گفته سازندگان، Jack یک مکانیزم جدید بزرگ طراحی شده برای بازی به شمار می‌رود. این ربات باعث معرفی مکانیزم‌های نقش‌آفرینی ملایم در بازی شده و توانایی‌های مختلفی از بهبودی سلامتی و مخفی کردن پلیر گرفته تا ایجاد کردن تله‌های شوک‌آور برای دشمنان را به همراه دارد. پلیر این مهارت و توانایی‌ها را در طول کمپین بازی آزاد کرده که البته قابل ارتقا هم خواهند بود.

هم‌چنین در سناریو‌های مبارزات نیز به گیمرها به منظور رویکردی که می‌خواهند برای یک موقعیت در پیش بگیرند قدرت انتخاب داده شده است. به جای اینکه درگیری به آن‌ها تحمیل شود، گیمرها می‌توانند برای مبارزات طرحی ایجاد کنند و یا حتی از راه مخفی‌کاری وارد عمل شوند که در این صورت قابلیت‌های مخفی کردنی که Jack در اختیار گیمر قرار می‌دهد بسیار کارآمد خواهد بود.

این اطلاعات جدید پیرامون بخش‌ها و جوانب مختلف بازی Gears 5 بسیار هیجان‌انگیز بوده و نشان می‌دهد استودیو The Coalition تاکنون کار خود را به خوبی انجام داده است. این عنوان مورد انتظار در تاریخ 10 سپتامبر 2019 برابر 19 شهریور 98 برای کنسول Xbox One و پلتفرم کامپیوترهای خانگی انتشار می‌یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.