اخبار بازی

عناوین ماه آگوست Xbox Game Pass معرفی شدند

هر ماه عناوین جدیدی به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود تا مشترکین این سرویس بتوانند به طور رایگان به تجربه‌ این بازی‌ها بپردازند. همچنین برخی از بازی‌ها نیز پس از مدتی از این سرویس خارج می‌شوند و تا به امروز نیز بازی‌های این سرویس بسیار متنوع و زیاد شدند. امروز نیز حساب کاربری Xbox Game Pass در توییتر نام 6 بازی را که در ماه آگوست به این سرویس اضافه می‌شوند را اعلام کرد.

Xbox Game Pass

طبق اطلاعات منتشر شده، 6 بازی Ashes Cricket ،Downwell ،Jackbox Party Rock 2 ،Space Hulk Tactics ،Slay The Spire و Pandemic در ماه آگوست به این سرویس اضافه خواهند شد. این احتمال هم وجود دارد تا شرکت مایکروسافت به مانند ماه گذشته در اواسط ماه باز هم بازی‌های دیگری را به این سرویس اضافه کند. بازی‌های Ashes Cricket، Pandemic و Downwell امروز به سرویس Xbox Game Pass اضافه شدند. همچنین دو بازی Jackbox Party Pack 2 و Space Hulk Tactics درروز 18 مرداد ماه و Slay the Spire نیز در روز 23 مرداد ماه به این سرویس اضافه خواهند شد. بازی‌های Downwell و Space Hulk Tactics برای کاربران PC  هم عرضه خواهد شد. در کل به نظر می‌رسد این ماه زیاد بازی‌های پرطرفدار و محبوبی رایگان نشدند و مثلا در مقایسه با ماه گذشته که بازی Metal Gear Solid V به این سرویس اضافه شده بود، این ماه بازی‌های معروفی به این سرویس اضافه نشده است و این لیست کمی عجیب به نظر می‌رسد. شاید در ادامه ماه مایکروسافت بازی‌های پرطرفدار و محبوبتری را برای کاربران این سرویس رایگان کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.