اخبار بازی

Gabe Newell:”نامی که باید به خاطر سپرد”

مجله Forbes از رییس شرکت Valve یعنی آقای Gabe Newell، به عنوان "نامی که باید در سال 2011 به خاطر سپرد" یاد میکند،و این تنها به دلیل وجود شبکه است به نام Steam

Forbes در سال 2005 تخمین زده بود که Valve میتواند با هزینه ای بالغ بر 55 میلیون دلار تا پایان سال 2005 بیش از 70 میلیون دلار درآمد را عاید خود کند.

از این رو این مجله تخمین میزند که دارایی این شرکت طی  5 سال گذشته  به صد ها میلیون دلار رسیده است.

امسال طبق گفته Gabe Newell،انتظار میرود شبکه Steam بزرگترین سال را از نظر میزان فروش تجربه کند.تا به این جای کار تنها در 12 ماه گذشته ،شرکت رشد 200 درصدی را در بخش فروش خود داشته است.

بر اساس برآورد های صورت گرفته ، انتظار میرود Steam با 1200 عنوان برای PC و Mac  و همچنین 30 میلیون کابر فعال که هر یک توانایی عرضه و فروش مادهای مختلف را دارند، 70 درصد از سهام بازار دیجیتال را به خود اختصاص دهد.

Gabe Newell یکی از میلیونر های اسبق کمپانی ماکروسافت بود که کمپانی را در سال 1996 رها کرد تا به هراه Mike Harrington (یکی دیگر از کارکنان ماکروسافت) شرکت Valve را تاسیس کند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.