اخبار بازی

ادامه ساخت نسخه PC سری Metro به طرفداران بستگی دارد

به روز رسانی: استودیو 4A Games بیانیه تازه‌ای را برای پایان دادن به حواشی جنجالی Metro Exodus منتشر نمود.
بر اساس اعلام این تیم، ساخت نسخه کامپیوتر همواره در صدر اهداف آن‌ها قرار داشته و هرگز از تولید بازی برای این پلتفرم دست نمی‌کشند

متن اصلی خبر: پس از تصمیم عجیبی که شرکت Deep Silver  طی  ماه گذشته اتخاذ نمود، بازی Metro Exodus انحصاری فروشگاه اپیک شد. البته با وجودی که عنوان یاد شده به صورت زمانی برای فروش به انحصار اپیک در آمده است و پس از یک سال برای شبکه استیم نیز منتشر می‌گردد، اما همین اتفاق باعث نارضایتی‌های فراوانی بین طرفداران نسخه کامپیوتر این عنوان شده به شکلی که قشر عظیمی از آن‌ها، به ثبت نقدهای منفی در صفحه استیم دو عنوان پیشین سری یعنی Last Light و 2033 پرداختند.

بازی Metro Exodus

با توجه به اتفاقات اخیر، یکی از کارمندان استودیو 4A Games با نام کاربری Scynet در انجمن‌های مخصوص سازندگان اذعان داشت «در صورتی که نسخه کامپیوتر Exodus فروش بدی را به دنبال داشته باشد، تیم از ادامه ساخت سری برای این پلتفرم خودداری می‌کند.»  هرچند که خبر به صورت رسمی توسط مقامات استودیو تأیید نشده است و یکی از مدیران انجمن به سرعت اعلام کرد که پست‌های کارمندان این استودیو تنها جنبه نظر شخصی داشته و نباید آن‌ها را به عنوان اعلامیه رسمی پذیرفت، اما بازتاب‌های منفی شدیدی را از سمت جامعه گیمر‌ها به دنبال داشته. بازی Metro Exodus در تاریخ 15 فوریه 2019 مصادف با 26 بهمن 1397 برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر می‌شود.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.