اخبار بازی

Full stereoscopic 3D به Xbox 360 می آید

 

منبعی مورد اطمینان به Eurogamer اطلاع داد، Full stereoscopic 3D به Xbox 360 خواهد آمد. این قابلیت به Xbox 360 اجازه خواهد داد تا 3D دقیقا مانند PS3 داشته باشد. به بیانی دیگر تصویری 720p برای هر چشم که فعلا فقط PS3 از این نوع 3D استفاده می کند. 
این شخص اشاره کرد که احتمال رونمایی این قابلیت توسط مایکروسافت در E3 بالاست. او درباره رونمایی آن در E3 گفت: "تنها چیزی که می توان بگویم این است که آنها باید دیوانه باشند این کار را نکنند. دستگاه نه تنها قابلیت بسیار بالایی دارد، بلکه از Playstation 3 نیز برای این کار تواناتر است، البته در صورتی که آن مدل های قدیمی با کابل کامپوزیت را نداشته باشید."
Stereoscopic 3D یکی از قابلیت هایی است که سونی مانور زیادی روی آن داده است و پارسال توسط یک آپدیت، PS3 را تنها کنسول دارای این قابلیت در بازار کرد و برخی از بازی های این کنسول مانند Gran Turismo 5 و Killzone 3 از این نوع 3D استفاده می کنند.
سال گذشته گرینبرگ در پاسخ به حمایت مایکروسافت از این قابلیت گفته بود: "سوال اینجاست که تقاضا برای آن چقدر باشد. ما یک شرکت الکترونیکی نیستیم که تلاش کنیم 3D TV هایمان را بفروشیم، پس این شانس را داریم که ببینیم این قضیه چقدر در بازار جا می افتد. در واقع به جای تلاش کردن برای جا انداختن آن، می توانیم بعد از محبوبیتش به سراغ آن برویم."
 

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن