اخبار بازی

کراس‌اور شخصیت بتمن و بازی Fortnite مورد تایید قرار گرفت

بازی Fortnite

کراس‌اور شخصیت بتمن و بازی Fortnite مورد تایید قرار گرفت. شوالیه تاریکی جدیدترین شخصیتی بوده که در کراس‌اوری که Fortnite X Batman نامیده و خطاب می‌شود در ساخته بتل رویال شرکت Epic Games حضور خواهد یافت. قرار است امروز از این کراس‌‍اور رونمایی شود.

استخراج اطلاعاتی که اخیرا صورت گرفت بیان می‌داشتند که گاتهام سیتی به نقطه قابل توجهی در نقشه بازی تبدیل شده است. پلیرها هم‌چنین می‌توانند از گجت‌های مختلف بتمن هم‌چون Explosive Batarang و Grapnel Gun به منظور تکمیل کردن هدف‌های مختلفی استفاده کنند و در ازای آن پاداش دریافت کنند. ناگفته نماند می‌توان انتظار در دسترس قرار گرفتن اسکین‌ها و باندل‌های محتوی آیتم‌های تزئینی را نیز داشت که با پول واقعی قابل خریداری خواهند بود.

همکاری بتمن و بازی Fortnite هم‌چنین رایگان شدن عناوین مجموعه Batman را در Epic Games Store توجیه می‌کند. باید تا انتهای امروز منتظر ماند تا جزئیات این کراس‌اور مشخص شود. با این حال، این اولین باری نبوده که یک مجموعه بزرگ در ساخته Epic Games ظاهر می‌شود و پیش از این شاهد همکاری‌ها و کراس‌اورهای دیگری نظیر John Wick، Avengers: Endgame و جتی Borderlands در Fortnite بوده‌ایم. هر کدام از موارد ذکر شده ویژگی‌ها و مکانیک‌های خاص خود را با خود به بازی آوردند و باید دید شوالیه تاریکی چه مواردی به آن اضافه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.