اخبار بازی

مسابقات جهانی بازی Fortnite کنسل شد

شرکت Epic Games اعلام کرده که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، امسال مسابقات جهانی بازی Fortnite برگزار نخواهد شد.

بازی Fortnite

گسترش و شیوع ویروس کرونا طی ماه‌های گذشته باعث کنسل شدن صدها رویداد مختلف شده و این عدد روز به روز در حال افزایش است. پس از Evo 2020، به‌تازگی اعلام شده که ویروس کرونا گریبان یک رویداد مسابقه‌ای بزرگ دیگر را نیز گرفته‌است: Fortnite World Cup

با اینکه بازی فورتنایت بیشتر تجربه‌ای آنلاین است، اما اپیک گیمز در نظر داشت تا امسال نیز مثل سال گذشته مسابقه بین‌المللی بزرگی را برای بازیکنان حرفه‌ای سراسر دنیا برگزار کند. حال به‌نظر می‌رسد کووید-19 جلوی این رقابت‌ها را گرفته‌است. در سال گذشته بیش از 2 میلیون نفر مسابقه Fortnite World Cup 2019 را به‌صورت زنده مشاهده کردند که رقم قابل توجهی به شمار می‌رود.

با اینحال، به‌نظر می‌رسد بازیکنان فورتنایت همچنان به‌صورت آنلاین به رقابت می‌پردازند و طرفداران نیز می‌توانند بدون حضور در استادیوم و سالن‌های بزرگ، این مسابقات را از خانه‌های خود تماشا کنند. با وجود اینکه این تصمیم ممکن است به‌دلیل ایجاد لگ و مشکلات این چنینی بر روی کیفیت مسابقات تأثیر بگذارد، اما حفظ سلامتی و امنیت طرفداران و شرکت‌کنندگان در اولویت اول قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.