اخبار بازی

بازی Fortnite میزبان John Wick می‌شود

Fortnite

ظاهراً شخصیت Joh Wick یکی از حرفه‌ای‌ترین قاتل‌های این چندوقت اخیر دنیای سینما دوباره به بازی Fortnite باز می‌گردد. «دیتا ماینرها» و افراد مطلع متعدد، اطلاعاتی را از بازی به دست آورده‌اند که بر اساس این اطلاعات، شخصیت محبوب «جان ویک» که ایفای نقش وی توسط Keanu Reeves صورت گرفته، به همراه چالش‌ها و پوسته‌های جدید در راه Fortnite هستند. به گفته‌ی Lucas7Yoshi جان ویک جدید دارای 2 پوسته مختلف است. یکی از این پوسته‌ها شامل حالت ظاهری سالم می‌شود (پیش از این که توسط صد بازیکن موجود در نقشه درب و داغون شود!!) و پوسته دومی، حالت زخمی و آسیب دیده وی است.

چالش جدید بر اساس مجموعه فیلم‌های John Wick خواهد بود. این حالت The Wick’s Bounty نام دارد و چالش‌های مختلف آن بازیکنان را موظف می‌سازد  تا دشمنان را برای کسب سکه از پا در بیاورند. بازیکن از طریق انجام این چالش‌ها در کنار دریافت XP ویژگی‌های مختلف دیگری همچون پوسته‌، جوایز مخفی و … دریافت خواهد کرد. در ادامه می‌توانید لیست این چالش‌ها را مشاهده کنید:

از دیگر تغییراتی که حضور جان ویک با آن مواجه شده، درکنار ظاهر شخصیت، افزوده شدن خانه این کارکتر به قسمتی از نقشه است. یکی از دیتا ماینرها اشاره به یافتن مناطق Continental (زمین‌های بی طرف که کسی در آن حق کشتن دیگران را ندارد) درون فایل‌ها داشته، بنابر این می‌تواند انتظار وجود این هتل را در بازی Fortnite نیز داشت.

این نخستین باری نیست که شاهد Cross Over دو عنوان «فورتنایت» و جان ویک هستیم، اما حضور این قاتل خون‌سرد در عنوان «بتل رویال» و خوش آب و رنگ فورتنایت تا حدودی عجیب به نظر می‌رسد. هرچند عجیب‌تر از حضور Thanos که به واسطه بشکن، نصف جمعیت جهان را پودر کرد نیست! سومین قست از فیلم John Wick هم اکنون روی پرده نقره‌ای قرار دارد و باید منتظر حضور سریع وی در بازی Fortnite باشیم. این آپدیت هرزمانی که منتشر شود، به صورت رایگان برای تمامی بازیکنان در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن