اخبار بازی

Fortnite به عنوان کاور جدید مجله Gameinformer برگزیده شد

Epic Games از آن دسته شرکت هایی است که به هیچ وجه از تغییر هراس ندارد. در بازی های PC، شوترهای میدانی، عناوین AAA کنسولی و موبایل موفق عملکرد و حال این بار نوبت تجربه یک بازی free-to-play است که با نام Fortnite در VGA 2011 معرفی شده بود اما تا کنون اطلاعاتی از آن در دسترس نبود. این عنوان هم اکنون به عنوان کاور ماه می مجله Gameinformer برگزیده شده و در کنار آن اطلاعات جدیدی هم آمده است.
Fortnite یک بازی شوتر سوم شخص co-op است که Epic Games در چنین سبکی با سابقه است اما به جای اینکه در یک سری وقایع از پیش تعیین شده درگیر شوید، بازی شما را به چالش می کشد تا در محیط کاوش کنید و با بدست آوردن منابع مختلف دژهای مستحکمی بسازید که در برابر حملات دشمنان مقاومت کنید. با وجود سیستم پیشروی مانند عناوین RPG، لوت کردن به مانند سری بازی Diablo، ماموریت ها با مدت زمان های مختلف، دنیایی که با پیشروی شما به مرور ساخته می شود و قول در رابطه با حضور حالت بازیکن علیه بازیکن (PvP) شرکت Epic دلایل بسیاری را برای بالا بردن ارزش تکرار و عمر بازی خود پیش روی قرار داده است. 
علاقه مندان برای ثبت نام در آلفای این عنوان می توانند از لینک اقدام کنند: www.fortnite.com
نظر شما درباره این بازی چیست و آینده آن را چطور پیش بینی می کنید؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.