اخبار بازی

پویش نوروزی «بازینو» در هفته نخست

کاربران بیش از 40 هزار بار بازی‌های موبایلی ایرانی را نصب کرده‌اند

پویش نوروزی «بازینو» که همزمان با اولین روز فروردین 1400 کار خود را آغاز کرد در حالی 10 روز از فعالیت خود را پشت سر گذاشت که کاربران در مجموع  40 هزار و 948 بار بازی‌های موجود در کمپین را به‌صورت رایگان نصب کرده‌اند و یک هزار و 644 نفر هم برای شرکت در بخش قرعه‌کشی و دریافت جوایز این پویش در سایت بازینو ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،پویش نوروزی «بازینو» که با شعار «سال نو، بازی نو» به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و همکاری آژانس تبلیغاتی تپسل برای حمایت از بازی‌سازان ایرانی کار خود را از هفته پیش و با هدف جذب کاربر برای بازی‌های موبایلی مناسب ایرانی در ایام تعطیلات نوروز و با توجه به شرایط کرونایی و لزوم حضور خانواده‌ها در منزل و سرگرم شدن با بازی آغاز کرده در مجموع 10 روز گذشته 25 بازی حاضر در این پویش 40 هزار و 948 بار توسط خانواده‌ها و علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی ایرانی نصب شده‌اند.

پویش بازینو که از همان ابتدای طراحی با اختصاص جوایزی چون کنسول  PS5، گوشی‌های هوشمند، جوایز روزانه و اینترنت گیمینگ آسیاتک تدارک ویژه‌ای برای بخش قرعه‌کشی و اهدای جوایز به کابران نیز دیده بود، طی 10 روز گذشته شاهد ثبت‌نام یک هزار و 644 نفر از کسانی بود که دوست داشتند شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی این جوایز امتحان کنند. این در حالی است که در این مدت 33 هزار و 36 بار از سایت بازینو بازدید کرده‌اند تا در جریان کم و کیف برگزاری این پویش و بازی‌های حاضر در آن قرار بگیرند.

پویش نوروزی «بازینو» که تا ۲۰ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت و در قالب این پویش، 25 بازی‌ موبایلی منتخب ایرانی شامل دبرناشو، الفبابا، جدول سرا، بزن بهادر،قصه و بازی های قرآنی برای کودکان،سایفارم، فوتبالیستارز،پولدار شو، پیربابا،ارباب جنگ،سرزمین دندان‌ها،قهوه چی،تاس و تخت، سر ضرب، کات آف، پرسلاح و منچیکو در بخش اصلی و بازی‌های شوترلند، چرخه اره، راز جنگل، لران، فوتبال استارز، سنگ کاغذ قیچی، جورندگان و سکه پزی در بخش تازه‌واردها در معرض معرفی و نصب رایگان کاربران قرار گرفته‌اند.

اگر هنوز به جمع خانواده سراسری پویش بازینو نپیوستید، فرصت همچنان باقی است و از همین امروز می‌توانید با مراجعه به سایت bazino1400.ir این بازی‌ها را به صورت رایگان دانلود و نصب و برای شرکت در بخش قرعه‌کشی جوایز آن ثبت‌نام کنید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.