اخبار بازی

جزئیات به روزرسانی بزرگ بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

مدت کمی از  انتشار بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد. اثری که به جرأت  می‌توان گفت یکی از بهترین عناوین ساخته شده در نسل هشتم کنسول‌های گیمینگ به  حساب می‌آید. کمی پس از عرضه این عنوان، بخش چندنفره آن نیز فعال شد اما این امر با سر و صدا و جنجال فراوانی به همراه بود. از سرورهای ضعیف تا محتوای کم، پرداخت‌های درون برنامه‌ای  سنگین و مشکلات در بخش تیراندازی همه باعث شدند تا افراد زیادی از این بخش دوری کنند تا شرکت Rockstar برای حل مشکلات آن اقدام کند.

تا کنون نیز این شرکت به روز رسانی‌های متعددی را  در زمینه حل برخی از مشکلات بازی منتشر نمود و حتی اقدام به عرضه مُدهای جدید برای این بخش هم کرده است اما هیچ کدام از آن‌ها به اندازه کافی ایرادات بخش آنلاین RDR2 را رفع نکردند. حال کاربری در Reddit مدعی شده «شرکت راک استار»، فردا یک به روز رسانی جدید برای Red Dead Online منتشر می‌کند که بیشترین میزان تغییرات از عرضه تا به امروز را در بازی ایجاد می‌کند. این آپدیت شامل ویژگی‌های ذیل می‌شود:

قابلیت خرید خانه، اصطبل، املاک ویژه برای پول در آوردن، کالسکه‌، واگن و 2 مدل اسب جدید 

وی مدعی  شد که امکان تغییر  برنامه‌های شرکت و عرضه این آپدیت در اواخر هفته وجود دارد اما به زودی باید منتظر اعلامیه رسمی آن‌ها باشید. اطلاعات این شخص هنوز توسط هیچ مرجع رسمی مورد تأیید قرار نگرفته است.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن