اخبار بازی

عکس های جدیدی از کارت گرافیک GeForce RTX 3090 لو رفت

اولین عکس‌های جدید از کارت گرافیک سری امپر جیفورس RTX 3090 در فضای اینترنت منتشر شد، این اتفاق زودتر از زمان رونمایی رسمی آن توسط انویدیا در دوشنبه 10 شهریور ( 31 آگوست)  اتفاق افتاد. به گفته کسی که این عکس را منتشر کرده، این عکس‌ها از سایت 4chan گرفته شده‌اند و این کارت گرافیک قرار است با قیمت پایه 1400  دلار عرضه شود. به لطف عکس‌هایی که توسط یکی از کاربران توییتر به نام @GarnetSunset منتشر شد، ما می‌توانیم عکس کارت گرافیک RTX 3090 را ببنیم که از نظر اندازه از کارت گرافیک RTX 2080  بزرگتر است. این کارت سه شیاری دارای یک فن خنک کننده در جلو است که بر روی یک گرماگیر جالب قرار گرفته است.

همانطور که مشاهده‌ می‌کنید در نمای عقب یک فن دیگر به همان اندازه در سمت عکس فن قبلی بر روی کارت قرار دارد. بیشتر فین‌ها در این سمت توسط بک‌پلیت پوشیده شده‌اند. به نظر می‌آید چیزی روی این بک‌پلیت نوشته شده است که در این عکس به صورت دیجیتالی تار شده است. به گفته‌ی ناشر عکس‌ها کارت گرافیک 3080 با قیمت 800 دلار به همراه کارت‌های 3070  و 3060 به ترتیب با قیمت‌های 600 و 400 دلار  عرضه خواهد شد.

RTX 3090

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.