اخبار بازی

Firewatch : بازی جدید سازندگان سابق Double Fine و 2K Marin

اعضای سابق تیم های بازی سازی Double Fine ، Telltale ، 2K Marin که حال استودیوی Campo Santo را تشکیل داده اند، با آمادگی کامل پروژه در دست ساخت خود را رسما پرده برداری کردند.

"Firewatch عنوانی اول شخص است که شما کنترل شخصی به نام Henry را در دست خواهید گرفت. بعد از شعلی که هنری برای خود به دست می آورد شروع به گشت و گذار در بیابان های ایالت Wyoming می کند. شغل تابستانی که هنری برای خود انتخاب کرده مراقبت از جنگل است. دقیق تر می شود همان جلوگیری از آتش سوزی در مناطق مختلف جنگل. در این میان اتفاق های جالبی در مورد هنری و مرتبط با زندگی پیچیده اش خواهد افتاد. همچنین تنها کسی که شما با او ارتباط خواهید داشت، سرپرست شما Delilah خواهد بود که فقط از طریق رادیو دستی می توانید با او ارتباط برقرار کنید و تجربه هایی که هر دوی شما آن را کسب کرده اید را با هم به اشتراک خواهید گذاشت."

Campo Santo تیم کوچک ولی با استعدادی است. فقط کافی است که به پیش زمینه افراد این استودیو نگاهی انداخت تا این قضیه را فهمید.

Jake Rodkin طراح و creative director قبلا در استودیوی Telltale بر روی پروژه هایی نظیر The Walking Dead ، Puzzle Agent ، Tales of Monkey Island و Sam & Max کار کرده است.

بقیه اعضای استودیو را افرادی تشکیل می دهند که قبلا سابقه کار در استودیوهای بزرگ و شناخته شده ای نظیر Klei ، Double Fine ، 2K Marin و Maxis را در پرونده کاری خود دارند.

Firewatch قرار است که در سال 2015 برای سیستم عامل های PC ، Mac و Linux توسط کمپانی Panic Inc منتشر شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.