اخبار بازی

محتویات قابل دانلود «Final Fantasy XV – The Dawn of the Future» معرفی شد

پیشتر کمپانی «Square Enix» اعلام کرده بود که سری جدیدی از محتویات قابل دانلود برای عنوان «Final Fantasy XV» در راه است. حال این کمپانی در «PAX East 2018» اطلاعات بیشتری از این محتویات منتشر کرد از جمله «The Dawn of the Future» که نام این مجموعه است.

Final Fantasy XV

«The Dawn of the Future» از ۴ قسمت تشکیل خواهد شد که هر کدام مربوط به شخصیتی از دنیای بازی است و هر ۴ قسمت برای انتشار در سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده‌اند. مفهوم و هدف قسمت های جدید فهمیدن « آینده ای که همه برای آن تلاش میکردند» است. تم این قسمت‌ها « پایانی بزرگ و متفاوت» است که در آن قهرمانان داستان به رقابت با سرنوشت خود میپردازند تا به آینده‌ی ایده آلی که در ذهن دارند، دست پیدا کنند.

ترتیب قسمت‌های این مجموعه به صورت زیر است:

  • قسمت اول – «Ardyn – The Conflict of the Sage» (در حال ساخت) (زمستان ۲۰۱۹) – این قسمت کشمکش‌های شخصیت «Ardyn» را به تصویر خواهد کشید. شاهد خشم و کینه‌ی ۲۰۰۰ ساله‌ی آردین نسبت به «Lucia» و درگیری‌های او با «Astrals» باشید.
  • قسمت داستان فرعی – «Aranea – The Beginning of the End» (در حال ساخت) (بهار ۲۰۱۹) – داستانی فرعی درباره‌ی «The Starscourge» که از دید «Niflheim» شرح داده شده است. آخرین روز امپراطوری، بدترین روز شخصیت «Aranea» خواهد بود.
  • قسمت دوم – «Lunafreya – The Choice of Freedom» (در حال ساخت)(بهار ۲۰۱۹) – داستانی درباره‌ي سرنوشت شخصیت «Luna» که حتی مرگ نیز نمیتواند او را از این سرنوشت جدا کند. مبارزه‌ی اون برای نجات کسی که دوستش دارد تقدیر پادشاه «Lucis» را عوض میکند.
  • قسمت سوم – «Noctis – The Final Strike» (در حال ساخت)(بهار ۲۰۱۹) – با جدا شدن از «Astrals» نوکتیس به سمت آخرین نبردش به منظور به دست آوردن آینده‌ی ایده آل برای مردمش پیش میرود.

همچنین کمپانی «Square Enix» در نظر دارد تا محتوای اضافی «Multiplayer Expansion: Comrades» را به صورت مستقل در تابستان ۲۰۱۸ عرضه کند. یک به روز رسانی در تابستان و به روز رسانی دیگری در زمستان برای بخش چند نفره این عنوان نیز در نظر گرفته شده است.

همچنین این بازی با عنوان تازه معرفی شده‌ی «Shadow of the Tomb Raider» همکاری خواهد داشت که هنوز جزئیات این همکاری مشخص نشده است.

عنوان «Final Fantasy XV» هم اکنون برای پلتفرم‌های «Xbox One» ،«PS4» و «PC» در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.