اخبار بازی

توسعه‌ی عنوان «Final Fantasy XV» در سال ۲۰۱۸ نیز ادامه خواهد داشت

کارگردان عنوان «Final Fantasy XV»، آقای «Hajime Tabata» در برنامه‌ی پخش زنده‌ای مربوط به نمایشگاه Tokyo Game Show 2017 اعلام کرد که کمپانی «Square Enix» توسعه‌ی این عنوان را در سال ۲۰۱۸ نیز ادامه خواهد داد.

Final Fantasy XV

به گفته‌ی او تیم سازنده‌ی بازی در پاسخ به درخواست شدید طرفداران برای ادامه یافتن این عنوان و هرچه بیشتر روشن شدن داستان بازی تصمیم گرفته است به توسعه‌ی این عنوان ادامه دهد. محتوای اضافی بعدی با نام «Episode Ignis» قرار بود آخرین محتوای این عنوان باشد اما به تازگی تصمیمی مبنی بر ادامه‌ی فراهم کردن محتویات در طول سال بعد میلادی گرفته شده است.

موضوع این محتویات بخش‌هایی از داستان بازی که به مقدار کافی توضیح داده نشده‌اند و جمع بندی داستان این عنوان خواهد بود.

تاباتا اشاره کرد:« نه تنها به توضیح شخصیت‌ها در قسمت‌های جدید می‌پردازیم، بلکه اگر محیط و داستان، که پایه‌ی دنیای بازی هست رو انتقال ندیم، نمی‌تونیم روش زندگی شخصیت‌ها رو هم منتقل کنیم.»

عنوان «Final Fantasy XV» در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر شد و متای ۸۱ را به دست آورد. همچنین تا این لحظه به فروشی بیش از ۶.۵ میلیون نسخه دست پیدا کرده است.  این عنوان در اوایل سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

می‌توانید نقد این عنوان توسط بازیسنتر را در اینجا بخوانید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.