اخبار بازیپلی استیشن 4نمایشگاه E3
موضوعات داغ

تعداد قسمت‌های بازسازی Final Fantasy VII مشخص نیست!

بازی Final Fantasy VII Remake

یوشینوری کیتاسه، تهیه کننده بازی، در مصاحبه اخیر خود در رابطه با قسمت‌های بعدی بازی Final Fantasy VII Remake حرف‌های نگران کننده‌ای به زبان آورده است.

بعد از نمایش هیجان انگیز Final Fantasy VII Remake در جریان کنفرانس Square Enix در E3 2019، یوشینوری کیتاسه که کارگردانی نسخه اولیه را بازی در دهه 90 را برعهده داشت، در رابطه با آینده بازسازی این بازی گفته که مطمئن نیست که این بازسازی در چند قسمت به پایان برسد! قسمت اول این بازسازی در سوم مارس سال 2020 برای PS4 در دو دیسک بلوری منتشر خواهد شد و کل بخش Midgar را پوشش خواهد داد، اما خبر دقیقی از قسمت‌های بعدی آن در دسترس نیست. کیتاسه همچنین اضافه کرده که لزومی ندارد به دلیل پایان رسیدن قسمت اول و انجام بخش بزرگی از کارهای اساسی، قسمت‌های بعدی با سرعت بیشتری ساخته شوند! در عین حال بعد از پیگیری وبسایت Game Informer، ناشر بازی اعلام کرده است که تیم سازنده بازی در حال حاضر مشغول برنامه ریزی برای ساخت قسمت دوم و انجام تغییرات نهایی قسمت اول است و در تلاش است تا قسمت‌های باقی‌مانده را با سرعت بیشتری تولید و عرضه کند.

در حال حاضر خبری از انتشار این بازی برای پلتفرم‌های دیگری به جز PS4، منتشر نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.