اخبار بازی

آخرین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

بازی‌ Assassins Creed Odyssey

پس از انتشار دو بسته الحاقی (DLC) داستان‌محور برای بازی Assassin’s Creed: Odyssey یعنی Legacy of the First Blade و The Fate of Atlantis، به‌تازگی سومین بستۀ الحاقی از این مجموعه با نام Judgment of Atlantis منتشر شده است و گویا آخرین محتوای پس از عرضۀ این بازی است و پروندۀ این DLCها بسته می‌شود.

عنوان Assassin’s Creed Odyssey آخرین بازی منتشر شده از سری Assassin’s Creed است و در مقایسه با نسخه‌های قبلی این فرنچایز، بی‌شک یکی از بهترین‌ اساسینز کریدهای منتشر شده تاکنون است. جدیدترین DLC این بازی Judgement of Atlantis نام دارد و ادامۀ داستان دو بسته الحاقی قبلی است. همانطور که پیش بینی می‌شد در این بسته الحاقی جدید سلاح‌ها، زره‌ها و مهارت‌های جدیدی برای به دست آوردن وجود دارد و شخصیت بازی مانند دو قسمت قبلی فرازو نشیب‌های زیادی را در اساطیر یونان پشت سر میگذارد.

شرکت یوبی‌سافت قصد دارد تا در این DLCهای داستان‌محور، با موجودات اساطیری و انواع و اقسام دشمنان و محیط‌های الهام گرفته شده از اساطیر یونان شما را غافلگیر کند. وجود بسته‌های الحاقی داستان‌محور باعث می‌شود تا داستان‌های مختلفی در این بازی روایت شود و مکانیزم‌های بازی پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشند. وجود سیستم انتخاب دیالوگ یکی از فاکتورهای جدید در بازی Assassin’s Creed Odyssey است که برای اولین بار در سری «اساسینز کرید» دیده می‌شود. این سیستم به شکل درستی در این بازی پیاده شده و تاثیر قابل توجهی بر روند داستان می‌گذارد. ناگفته نماند که شرکت «یوبی‌سافت» اعلام کرده است که بعد از انتشار این بسته الحاقی جدید، در سال جاری برنامه‌ای برای سری Assassin’s Creed ندارد.

بازی Assassin’s Creed: Odyssey هم‌اکنون برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی در دسترس است و شما می‌توانید سه‌گانه آتلانتیس را تجربه کنید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. [QUOTE=”B.F.M.V, post: 4607104, member: 91789″]
    [URL=’https://www.bazicenter.com/game-news/final-dlc-for-assassins-creed-odyssey-out/’]Continue reading…[/URL]
    [/QUOTE]
    لطفا خبر رو اصلاح کنید. اول صحبت شما جوری هست که حداقل از نظر من برداشت میشه این بسته کنار Legacy of the first blade و Fate of Atlantis یک سه گانه برداشت میشه. ولی در واقع بازی Assassin’s creed Odyssey کلا دو بسته الحاقی داره با نام های Legacy of the First Blade که خودش به سه اپیزود Hunted (E1), Shadow Heritage (E2) و Bloodline (E3) و بسته الحاقی Fate of Atlantis که بازم به سه اپیزود Fields Of Elysium (E1), Torment of Hades (E2) و همین Judgement of Atlantis که اپیزود سوم و آخر دومین پک میشه. این دو سه گانه هم به طور کلی از نظر داستانی ربطی به هم دیگه ندارند.
    یکی از چیز های بولد این پک هم میشه اضافه کردن یک Mythical Creature جدید به بازی مثلا اشاره کرد (اسمش رو نمیگم چون تازه اضافه شده و شاید برای بعضی افراد Spoil بشه) تو قسمت دوم DLC قبلا Cerberus اضافه شده بود. تو خود بازی اصلی هم از ابتدا با Minotaur و Cyclops (در مجموع 3 تا به DLC های مجانی که اضافه شدند)، Medusa و Sphinx حضور داشتند. چیز دیگه که باز مثلا میشه بولد کرد اضافه شدن Location جدید Atlantis هست به بازی! تو اپیزود های قبلی هم ما Underworld و Elysium رو دیده بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا