اخبار بازی

Fighter Within فقط به 1.5 متر فضا برای بازی نیاز دارد

نیاز به فضای کمتر برای عملکرد موثر، شاید یکی از بزرگترین تحولات در Kinect کنسول Xbox One باشد. این بدین معنی است که بازی جدید شرکت Ubisoft یعنی Fighter Within فقط به 1.5 متر (5 فوت) فضا نیاز دارد که واقعا چیز بدی نیست.
این خبر از مصاحبه آقای Luc Verdier با Xbox Wire بدست آمده است و ایشان درباره تکنولوژی کینکت و یک تجربه بهتر در بازی های رایانه ای گفته اند: "کینکت مزایای مختلفی دارد. اول از همه، دقت بیشتر آن است. سنسورها قادر خواهند بود تا تک تک انگشتان و یا حتی چشمان شما را ردیابی کنند. حذف اجسام اضافه در محیط تغییر بسیار خوبی است و دیگر کار کینکت با اجسام محیط و یا گذر افراد مختل نخواهد شد. شما فضای زیادی را برای بازی نیاز ندارید. اگر خودم مانند اکثر بازیکن ها تلویزیون بزرگی داشته باشم، چند فوت برای بازی کافی است و خودم 5 فوت را پیشنهاد می کنم. و برای امنیت در بازی 1 نفر علیه 1 نفر با دوست خود، توصیه می کنم حدود دو فوت فاصله داشته باشید."

Fighter Within همزمان با Xbox One در ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.