اخبار بازی

جزئیات جدید از FIFA 18 Ultimate Team

کمپانی EA بلاخره در رویداد پخش‌زنده ای از جزئیات جدید بخش « Ultimate Team » در FIFA 18 رونمایی کرد.

همانطور که از مدت‌ها پیش می‌دانستید کارت بازیکنان اسطوره‌ای یا به اصطلاح‌ « Icons » امسال از انحصار ایکس باکس خارج شده و به PS4 نیز می‌آیند. ولی این همه ماجرا نبوده زیرا EA خصوصیات تازه‌ای به این بخش اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها که « ICONS Stories » نام دارد، به این صورت است که هر بازیکن اسطوره‌ای، سه کارت مختلف خواهد داشت که هر کارت، مربوط به دوره ای از زندگی حرفه‌ای او می‌باشد. مثلا رونالدینیو را در نظر بگیرید که کارت اول او برای سال 2002 و مربوط به دوران بازیگراش در PSG میشود. دومین کارت او برای سال 2004 است؛ زمانی که برای بارسلونا بازی میکرد و  تقریبا همه‌ی لالیگا را در اختیار داشت و در نهایت آخرین کارت او برای دوره‌ی قهرمانی لیگ با میلان در سال 2010 است.

FIFA 18
فقط رونالدینیو سال 2004 !

وجود بازیکنانی مثل پله، یاشین، هانری، مارادونا و رونالدو از قبل برای این قسمت تایید شده بود و حالا EA اضافه شدن بازیکنان دیگری مثل رونالدینیو، پیتر اشمایکل، پاتریک ویرا، ریو فردیناند، مایکل اوون، روبرتو کارلوس، آلساندرو دل‌پیرو و بسیاری از بازیکنان ارسطوره‌‌ای دیگر را تایید کرد.

ویژگی دیگر اضافه شده به این بخش؛ خوشحالی های جذاب‌تر هنگام بازکردن بسته های مختلف است که برای بعضی از بازیکنان مثل کریستین رونالدو، گریزمان و دله الی خوشحالی های منحصر به فردی در نظر گرفته شده است.

از دیگر قابلیت های اضافه شده به بخش Ultimate Team میتوان به « Squad Battles » بخش تک‌نفره و « Champions Channel » اشاره کرد؛ که اولی برای به چالش کشیدن خود در مقابل تیم های ساخته شده توسط افراد معروف یا بازیکنان حرفه‌ای فیفا است و دومی برای تماشای مسابقات مختلف مابین 18 بازیکن برتر فیفا می‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا