اخبار بازی

FIFA 18 بطور رسمی رونمایی شد

امروز توسط تریلری عنوان FIFA 18 رونمایی شد.

نکته قابل توجه حضور کریستیانو رونالدو بر روی کاور این بازی است. بعد از سال ها امسال مسی جای خود را به رونالدو داده است. خبر مهم دیگر همکاری EASport و شرکت سونی بر سر تبلیغات این بازی است، بدین معنی که دیگر این عنوان شریک تجاری Xbox نیست و زین پس با PlayStation همراه خواهد بود.
بخشی که پیشتر در Ultimate تیم با نام Legends در انحصار کنسول مایکروسافت بود، این بار با نام جدید Icons بصورت مولتی پلتفرم منتشر خواهد شد. این بخش حضور بازیکان قدیمی و بازنشسته را برای بازیکنان و علاقه مندان در آلتیمیت تیم میسر میسازد و اولین آیکون فیفا 18 نیز رونالدو (برزیلی) خواهد بود.

این عنوان در تاریخ جمعه 8 مهر ماه 1396 برای تمامی پلتفرم های نسل هشتم و هفتم منتشر خواهد شد، اما طبق گفته EA این ورژن ها تفاوت هایی با یکدیگر خواهند داشت. طبق تریلر منتشر شده به نظر می رسد نسخه نینتندو سویچ، از موتور جدید فراست بایت استفاده نکرده و دارای بخش Journey نخواهد بود.

همچنین این عنوان دارای دو نسخه مخصوص رونالدو و آیکون خواهد بود که با پیش خرید هر یک از این عناوین، 3 روز زودتر یعنی 5 مهر ماه به بازی دسترسی پیدا خواهید کرد. تریلر این عنوان را در پایین مشاهده نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا