اخبار بازی

عنوان «Far Cry 5» خرید درون برنامه‌ای خواهد داشت

کمپانی «Ubisoft» سازنده و ناشر عنوان «Far Cry 5» اعلام کرد این عنوان شامل خرید درون برنامه‌ای (Microtansactions) خواهد بود.

Far Cry 5

همانند دیگر عناوین این کمپانی بازی «Far Cry 5» نیز خرید درون برنامه‌ای خواهد داشت. تهیه کننده‌ی این عنوان آقای «Dan Hay» در این خصوص گفت :« ما بازی رو به صورتی طراحی کردیم که سخاوتمند باشه، بنابراین هیچ چیزی قفل نیست. شما میتونید در بازی به کاوش بپردازید و بازی برای این کاوش‌ها به شما پاداش خواهد داد.»

او در ادامه اشاره کرد که خرید درون برنامه‌ای برای افرادی خواهد بود که قصد پیشرفت سریعتر دارند. این قابلیت برای بخش‌های داستانی، کو-آپ و چندنفره در دسترس خواهد بود.

همچنین در مورد بخش داستانی، اعلام کرد که این بخش به صورت آفلاین نیز قابل بازی خواهد بود و تنها برای بخش‌های کو-آپ و چندنفره نیاز به اتصال اینترنت خواهید داشت.

عنوان «Far Cry 5» که پنجمین نسخه‌ی اصلی از سری «Far Cry» است، در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین) برای پلتفرم‌های «Xbox One» ،«PS4» و «PC» منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.