اخبار بازی

تریلر فن‌مید Bully با Unreal Engine 5

طرفداران سال‌هاست منتظر بازسازی بازی Bully، ساخته‌ی راک‌استار هستند و بالاخره یک تریلر از آن منتشر شد. این تریلر اما تنها داغ طرفداران را تازه می‌کند زیرا هیچوقت قرار نیست آن‌ را بازی کنند.

این تریلر که به تازگی در یوتیوب منتشر شده، جیمی هاپکینز را در آکادمی معروف نشان می‌دهد. سازندگان با استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine 5 مواردی مانند Ray Tracing، Metahuman، Lumen و Nanite را به‌‌کار گرفتند و نشان دادند چقدر جای این بازی در میان سیل عظیم بازی‌های نسل نهمی خالی‌ست. تریلر بازی را در اینجا تماشا کنید.

Bullyدر این تریلر جیمی را درحال اسکیت سواری در خیابان overgrown، قدم زدن در راهروهای مدرسه در روز آفتابی و جر و بحث با مدیر مدرسه میبینیم.

اگرچه تقریبا تمام مشخصات بصری بازی چشم‌نواز و دقیق هستند، اما انیمیشن‌‌های چهره‌ی کارکتر‌ها به اندازه دیگر بخش‌ها کامل نیست.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از دنباله یا بازسازی این مجموعه در دسترس نیست‌. تنها چیزی که مشهود است، قدرتنمایی دوباره‌ی این موتور گرافیکیِ حیرت‌انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.