اخبار بازی

عنوان «Fallout 76» به صورت رسمی معرفی شد

همانطور که می‌دانید از دیروز لایو استریمی توسط «Bethesda» آغاز شد که همه چیز نوید معرفی یک عنوان از مجموعه «Fallout» را می‌داد. مدتی قبل بالاخره بعد از ساعت‌ها صبر کردن، لایو استریم «Bethesda» که از دیروز آعاز شده بود، نهایتا به پایان رسید و در اواخر این لایو استریم عجیب، عنوان جدیدی از این مجموعه با نام «Fallout 76» معرفی شد.

 width=

اگر چه استودیو سازنده این عنوان چیزی درباره این‌که Fallout 76 به چه صورت خواهد بود، نگفته است؛ اما ظاهرا وبسایت «Kotaku» شنیده که Fallout 76 به نوعی یک عنوان آنلاین است. با توجه به چیزی که این وبسایت شنیده است، این عنوان در دو جا در حال توسعه است؛ در دفتر اصلی «Bethesda Game Studios» در ایالت مریلند و در دفتر شهر آستین که در واقع شعبه آستین قبلا با نام «Battlecry Studios» شناخته می‌شد و در حال ساخت عنوانی شوتر هیرو با نام «Battlecry» بود که بتسدا این عنوان را کنسل کرد.

جزئیات چندانی از این عنوان در دسترس نیست و باید تا کنفرانس «E3 2018» شرکت بتسدا صبر کرد تا بیشتر درباره این عنوان دانست. به هر حال شما چه فکر می‌کنید؟ انتظارتان از این عنوان چیست؟ آیا فکر می‌کنید Bethesda Game Studios در کنار Fallout 76 عنوانی دیگری نیز در دست ساخت دارد؟

منبع: Kotaku

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.