اخبار بازی

بتسدا سرویس اشتراکی بازی Fallout 76 را معرفی کرد

بازی Fallout 76

امروز شرکت بتسدا ویژگی سرویس اشتراکی بازی Fallout 76 را معرفی کرد که به گفته آن‌ها Fallout 1st نامیده می‌شود. این سرویس اشتراکی که از امروز در دسترس و قابل تهیه است سرانجام پلیرها را قادر می‌سازد تا به سرورهای اختصاصی که البته بتسدا آن‌ها را دنیاهای اختصاصی می‌نامند دسترسی داشته باشند. سرورهای اختصاصی امری‌یست که مدت‌هاست پلیرها تقاضای اضافه شدن آن به بازی را داشته‌اند.

به‌علاوه افرادی که مشترک سرویس Fallout 1st می‌شوند در ماه 1650 اتم، یک Survival Tent، یک Scrapbox با ظرفیت نامحدود، یک لباس و آیکون‌های اختصاصی دریافت می‌کنند. اما بزرگ‌ترین مسئله سرویس اشتراکی بازی Fallout 76 به قیمت بسیار زیاد آن ارتباط دارد. به طوری که برای تهیه اشتراک یک ساله آن باید 100 دلار هزینه کنید. هزینه اشتراک یک ماهه آن نیز برابر 13 دلار اعلام شده است.

حتی اگر شما از جمله افرادی باشید که به میزان زیادی بازی Fallout 76 را تجربه می‌کنید و منتظر سرورهای اختصاصی نیز بوده‌اید با این حال باز هم قیمت اعلام شده برای آن بسیار زیاد است. آن هم مخصوصا وقتی این سرویس و قیمت آن را با سرویسی چون Xbox Game Pass مقایسه کنید که حجم بسیار زیادی از محتویات را با قیمت کمتر در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. زمان مشخص خواهد کرد سرویس اشتراکی Fallout 1st تا چه اندازه می‌تواند برای بازی و شرکت بتسدا موفق باشد اما بازخوردهای ابتدایی همگی به قیمت بسیار زیاد و در عیم حال مضحک آن اشاره داشته‌اند.

بازی مورد بحث برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن