اخبار بازیپلی استیشن 4کامپیوتر

لیست بازی جدید Slime Survivors به عنوان Fall Guys اضافه می‌شود

Fall Guys یک لیست بازی کاملا جدید را به نام  Slime Survivors به همراه یک آپدیت جدید به عنوان خود اضافه کرد. این بروزرسانی جدید همچنین تغییرات جزئی در دورهای مسابقه در فصل 2 مانند پلاک اسم بازیکنان را ایجاد می‌کند.

بگفته استودیوی مدیاتونیک، لیست بازی جدید Slime Survivors فقط یک صعود ساده از سطح لغزنده‌ی لجنی نیست نیست و ترکیبی از دورهای بقا (Survival) است. کسانی که زنده می‌مانند در دور آخر یا فینال به مسابقات Hex A Gone و Jump Showdown می‌رسند.

همراه با لیست بازی جدید، شما شانس بیشتری برای دیدن دورهای قرون‌وسطایی نیز خواهید داشت و احتمال دریافت نام‌های مستعار و پلاک اسم را در فروشگاه‌های عادی کاهش می‌دهد.

فصل دوم Fall Guys هفته گذشته با ویژگی‌ها، مدها و اصلاحات جدیدی آغاز شد. این بازی چهار سطح جدید را به همراه سه ویژگی جدید و رفع برخی از اشکالات به به بازی اضافه کرده است.

یکی از این اصلاحات ، قرار گفتن اعضای تیم‌تان در کنار شما است، در حالی که شما منتظر تکمیل گروه‌بندی هستید. چند ویژگی جدید دیگر نیز شامل لباس‌ و پلاک‌های اسم تصادفی است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.