اخبار بازی

Fable Legends: بازیکنان شرور یا قهرمان مستقیم درگیر نخواهند شد

Fable Legends به بازیکنان در Xbox One اجازه خواهد داد تا در نقش یک تبهکار یا قهرمان بازی کنند اما این دو جناح مستقیما وارد درگیری نخواهند شد.
مدیر روابط عمومی استدیو Lionhead آقای Chris Hohbein توضیح داده اند که یک شخصیت شرور بودن چگونه خواهد بود: "بازیکنان تبهکار، نوکران مختلفی را در اختیار خود دارند که بعضی از آنها قوی تر از بقیه هستند. شخصیت تبهکار قادر خواهد بود تمامی نوکرانی را که قهرمان با آنها رودر رو می شود کنترلر کند، حتی آنهایی که قوی هستند و در همین راستا بازیکنان تک به تک مبارزه نخواهند کرد. ایده حمله یک شخصیت تبهکار به شهرک ها جالب است. اما به نظرم این مورد در بحث فنی و گیم پلی یک چالش بزرگ برای افراد حاضر در شهرک خواهد بود! با این وجود شنیدن نظرات و ایده ها همیشه خوب است."

شخصیت تبهکار همچنین می تواند با SmartGlass از طریق تلفن های هوشمند و تبلت، نقش تبهکار را ایفا کند اما آقای Hohbein خاطر نشان کرده اند که "این کار الزامی نخواهد بود و فقط به عنوان یک گزینه اضافی برای تجربه ای بهتر افزوده شده است."
خبری از تاریخ انتشار Fable Legends و یا نسخه های Beta در دسترس نیست. نظر شما درباره چنین ایده ای چیست؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.