اخبار بازی

توسعه دهندگان سابق «DriveClub» و «Motorstorm» استودیو جدیدی به نام «Wushu Studios» تاسیس کردند

توسعه دهندگان سابق «Evolution Studios» – استودیویی که بیشتر بخاطر ساخت «DriveClub» و «Motorstorm» و همچنین چند بازی «WRC» شناخته می‌شود – اخیرا این توسعه دهندگان یک استودیو جدید به نام «Wushu Studios» تاسیس کرده‌اند و در حال ساخت بازی جدید خود هستند.

Wushu Studios

وقتی که بیشتر توسعه دهندگان Evolution به «Codmasters» برای ادامه کار بر روی عناوین «Racing» پیوستند، برخی دیگر تصمیم گرفتند وارد عمل شوند و چیز جدیدی تجربه کنند. حالا می‌توانیم بفهمیم که باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم.

آن‌ها اعلام کرده‌اند که بر روی بازی جدید خود کار خواهند کرد؛ یک آی‌پی جدید علمی تخیلی که غیر منتظره و وسوسه انگیز توصیف شده است، همچنین این بازی با استفاده از موتور «Unreal Engine 4» ساخته می‌شود. در حال حاضر جزئیات بیشتری در دسترس نیست، اما نکته جالب این است که اینسایدر مشهور «Nate Najda» که ما او را با نام «shinobi» و فعالیتش در توییتر و فروم‌هایی چون «NeoGAF» و «ResetEra» می‌شناسیم، عضوی از این استودیو خواهد بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.