اخبار بازی

Even Wells و اشتیاق دیدن Jak & Daxter

او سن زیادی ندارد اما یکی از دو مدیر ارشد استدیو نابغه ND است . بله ، Even Wells ، کسی که با Uncharted 2 : Among Thieves هر جایزه ای که در این کره خاکی وجود داشت را از آن خود کرد . شاید همه ما ND را ابتدا با نام پرآوازه Crash و بعد از آن با Jak & Daxter بشناسیم . آقای Wells در جریان نمایشگاه GDC مصاحبه ای را با سایت Joystiq انجام داده و راجع به نکات زیادی راجع به Uncharted 2 ، نسخه PSP این بازی و اهداف آینده صحبت کرده است . بخشی این مصاحبه به دوست داشتنی های سبک Platformer بر میگردد . با هم نظر Even رو راجع به دیدن دوباره Jak & Daxter این بار در نسلی جدید می خوانیم .
" ممکن است در پروژه بعدی به سمت Jak & Daxter حرکت کنیم ، ممکن است بر سر Uncharted بمانیم ( با خنده ) و حتی ممکن است IP جدیدی را خلق کنیم . همه این ها ایده هایی هستند که قطعا پیاده کردن همزمان آنها کاری مشکل است ، اینطور نیست ؟
ما منابع کافی در اختیار نداریم پس ناچاریم تا برنده نبرد میان آنها را بسازیم . مشخص نیست آیا Jak & Daxter پیروز این نبرد سخت باشند یا نه . ما در حال پیدا کردن همکار برای نسخه PSP سری Uncharted هستیم ، من فکر می کنم این شرم آور که Jak & Daxter را در این نسل و روی PS3 نبینیم . اگر ما نتوانیم برای هر کدام از آنها همکاری پیدا کنیم باید خود در صدد تولید بودجه باشیم ( با خنده ) "
با عرضه Jak & Daxter برای PS2 در سال گذشته همه امیدها برای دیدن این دو روی PS3 به یاس و نا امیدی تبدیل شد . با این حال با توجه به حرف های Even Wells امکان دیدن Jak & Daxter را بعد از اتمام سه گانه Uncharted قوت می بخشد . Uncharted 1 و 2 هزینه های زیادی را در برداشتند و سونی بودجه این هزینه ها را در اختیار ND قرار داد اما پشتیبانی کردن از دو عنوان AAA به طور همزمان بعید به نظر می رسد . 

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.