اخبار بازی

شرکت اپیک استودیو Psyonix را خرید

 استودیو Psyonix

طبق اعلام رسمی استودیو Psyonix سازنده بازی Rocket League این استودیو توسط شرکت اپیک خریداری شد. در ادامه، Psyonix در بلاگ پستی افزود: «امروز برای ما روز بزرگی است چرا که طبق تیتر خبر، به صورت رسمی به خانواده Epic Games می‌پیوندیم. شاید برای شما سؤال مطرح شود که این اتفاق چه تاثیری روی Rocket League و طرفداران آن می‌گذارد؟ در پاسخ باید بگوییم راکت لیگ همیشه عنوانی بوده که با توجه به طرفداران آن مورد حمایت ما قرار گرفته و همیشه هم به این شکل باقی خواهد ماند. حال که ما به اپیک پیوستیم، جمع طرفدارانمان حتی از قبل نیز گسترده‌تر خواهد شد!»

به گفته این تیم، تاثیر خاصی در کوتاه مدت روی پروسه توسعه محتوای بازی ایجاد نمی‌شود و تیم کماکان به ساخت افزونه‌ها و بروزرسانی‌های جدید خودرا متعهد می‌داند. همچنین این اتفاق برای مسابقات eSport بازی حرکتی مهم و مثبت محسوب می‌شود چرا که منابع و پتانسیل سازنده در پشتیبانی از چنین رویدادهایی بیشتر می‌شود. Psyonix در ادامه افزود اتفاقی برای تیم‌ آن‌ها پس از خرید اپیک نمی‌افتد و آن‌ها به فعالیت سابق خود ادامه خواهند داد.

اما طبق معمول، خبر حاشیه ساز درباره فروشگاهی‌ست که این اثر روی آن به فروش خواهد رسید. بازی به زودی برای خرید از طریق فروشگاه اپیک در دسترس خواهد بود اما طبق شایعات، اواخر 2019 برای همیشه از روی فروشگاه استیم حذف می‌شود (گرچه پشتیبانی ادامه پیدا می‌کند) هنوز این مورد به طور رسمی تایید نشده اما درصورتی که این اتفاق رخ دهد، واکنش گیمرها چندان مثبت نخواهد بود.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن