اخبار بازی

Epic Games: اگر پلتفرم PC از نوآوری رنج می‌برد به خاطر اشتباهات Intel است


شرکت Epic Games که با ارائه انجین قدرتمند خود یعنی Unreal Engine سبب خلق دها بازی زیبا شده است، در تازه‌ترین مصاحبه خود شرکت Intel را مورد حمله قرار داد و سیاست‌های این غول سخت‌افزاری را به چالش کشید. آقای Mark Rein رییس این کمپانی در مصاحبه ای که داشت اذعان کرد،

"اگر پلتفرم PC از نوآوری رنج می‌برد، سببش تصمیمات نادرست شرکت اینتل در قبال درست نکردن کارت گرافیک‌های خود است."

وی در ادامه اذعان کرد، "سال‌ها تلاش کردیم تا شرکت اینتل را متقاعد کنیم که به رفع کارت گرافیک‌های خود بپردازد، اما چیز که آن‌ها به ما گفتند این بود که چیزی را که بدست می‌آورند برایشان کافی است و همین امر باعث شده است پلتفرم PC از نوآوری رنج ببرد."

شاید پیش خود بپرسید چرا شرکت اینتل را آقای Rein نام برده و سخنی از دو شرکت بزرگ دیگر یعنی AMD و Nvidia به زبان نیاورده است زیرا هر چه باشد این شرکت‌ها دو قطب سازنده کارت های گرافیک برای PC هستند. باید در جواب این سوال بگوییم شرکت بزرگ اینتل هنوز سهم بزرگی از مدل‌ کارت گرافیک‌های integrated chips (تراشه‌های یکپارچه و یا کارت گرافیک های یکپارچه) را در بازار جهانی بر عهده دارد و سخن آقای Rein پیرامون این مسئله می‌باشد که چرا اینتل در این نوع تراشه ها خود پیشرفت نکرده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.