اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 4پلی استیشن 5

بازی Elden Ring اوایل سال 2022 منتشر خواهد شد

فرام سافتور و باندای نامکو بالاخره نمایش جدیدی را از عنوان نقش آفرینی خود موردانتظار خود، Elden Ring ارائه دادند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

کی آرت بازی Elden Ring

در پایان برنامه کیک آف رویداد Summer Game Fest، تریلر جدیدی از بازی Elden Ring منتشر شد که تاریخ عرضه بازی را نیز در بر داشت. جدیدترین ساخته استودیوی From Software در تاریخ 21 ژانویه 2022 (1 بهمن 1400) عرضه می‌شود.

الدن رینگ در ابتدا طی رویداد E3 2019 معرفی شده بود و در فاصله این دو سال، توسعه‌دهندگان کاملا در سکوت خبری فرو رفته بودند. جهان دارک فانتزی بازی با همکاری هیدتاکا میازاکی و جرج آر آر مارتین خلق شده است. فرام سافتور اینبار سعی دارد تا المان‌های سری دارک سولز را در قالب یک بازی جهان باز بزرگ به بازیکنان ارائه کند. تریلر منتشر شده در کنار گیمپلی برخی شخصیت‌های داستانی، برای اولین بار تعدادی از دشمنان، باس فایت‌ها، اسب‌سواری و چندین موارد دیگر را به‌تصویر می‌کشد.

بازی Elden Ring در تاریخ 21 ژانویه 2022 (1 بهمن 1400) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.