اخبار بازی

رویداد EA Play Live امسال برگزار نخواهد شد

شرکت EA اعلام کرده که امسال خبری از رویداد EA Play Live نخواهد بود و این کمپانی «در زمانی که درست باشد» رونمایی‌های خود را انجام خواهد داد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

رویداد EA Play Live

رویداد EA Play از 2016 تاکنون به‌طور سالانه در نزدیکی رویداد E3 برگزار شده است. سال گذشته، شیوع ویروس کووید-19 باعث شد که این رویداد شکل آنلاین به خود بگیرد و بدون حضور تماشاگر برگزار شود. اما اکنون الکترونیک آرتز با انتشار بیانیه‌ای از طریق IGN تأیید کرده برنامه‌ای برای برگزاری این رویداد در سال جاری ندارد:

«ما عاشق EA Play Live هستیم چرا که این رویداد، روش ما برای برقراری ارتباط با بازیکنان و به اشتراک گذاری جدیدترین اخبار با شماست. با این وجود، امسال برنامه‌های ما برای نمایش همه‌چیز در یک تاریخ آماده نخواهند بود. اتفاقات هیجان‌انگیزی در استودیوهای سطح جهانی ما در حال رخ دادن است و ما در طول امسال، هنگامی که زمان درست برای هر کدام از آن‌ها فرا برسد، رونمایی‌های زیادی را در رابطه با این پروژه‌ها انجام خواهیم داد. مشتاقیم تا در طول امسال وقت خود را با شما بگذرانیم.»

با کنسل شدن رویداد حضوری E3 2022 و اعلام نشدن یک جایگزین قطعی برای آن، فصل معرفی و نمایش بازی‌ها در سال 2022 نامطمئن‌تر از همیشه به‌نظر می‌رسد. البته رویداد Summer Games Fest در تابستان امسال باز می‌گردد و رویداد Gamescom نیز در قالب ترکیبی از حضوری و آنلاین، برگزار خواهد شد.

در کنار بازی‌های ورزشی سالانه، فهرست بازی‌های پیش‌روی EA عناوینی مانند ریمیک Dead Space را در بر دارد که اخیرا برای اوایل سال 2023 تأیید شد. استودیوی رسپاون اینترتینمنت نیز بر روی چند پروژه مرتبط با Star Wars، از جمله دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در حال کار است که البته هیچ‌کدام تاکنون به‌طور کامل رونمایی نشده‌اند و هنوز تاریخ مشخصی ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.