اخبار بازی

ثبت علامت تجاری Jade Empire توسط EA

چندین ماه پیش، شرکت مایکروسافت اعلام کرد هشت عنوان از کنسول ایکس باکس کلاسیک در آینده نزدیک به برنامه پشتیبانی از  نسل قبل ایکس باکس وان اضافه می‌شود که یکی از آن‌ها، عنوان نقش آفرینی سال 2005 شرکت بایوور یعنی بازی Jade Empire است. حال بر اساس شواهد این‌طور به نظر می‌رسد که شرکت EA برنامه  دارد تا  به شکلی این فرنچایز  را در آینده زنده بسازد، از  همین رو برای حفظ حقوق مربوط به بازی، علامت تجاری آن را مجدداً ثبت نمود.

بازی jade empire

به غیر از تاریخ ثبت که  مربوط به 22 ژانویه 2019 می‌شود، اطلاعات دیگری درباره بازی در دسترس نبوده و باید منتظر معرفی رسمی آن ماند اما یکی از نکاتی که حائز  اهمیت، این است که EA  قصد دارد برای آینده برند Jade Empire در  زمینه‌های «خدمات سرگرمی و بازی آنلاین» برنامه ریزی کند. شاید جمله قبل به معنای آینده سری باشد و شاید هم قسمت آنلاین تنها بخشی از بازی جدید را دربر می‌گیرد. اما در هرصورت بهتر است پیش  از ساخت و معرفی نسخه جدید، درکنار نسخه بکوارد، یک ریمستر از اثر اصلی عرضه شود تا افراد بیشتری فرصت تجربه آن را پیدا کنند. شما هم اکنون می‌توانید Jade Empire را از طریق سرویس بکوارد کنسول ایکس باکس وان دریافت کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.