اخبار بازی

سرویس EA Access در راه پلی‌استیشن

سرویس EA Access

اشتراک بازی شرکت Electronic Arts یعنی سرویس EA Access تیرماه امسال در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن 4 قرار می‌گیرد. این سرویس بار نخست در سال 2014 معرفی شد اما از آن زمان تا به امروز تنها در انحصار پلتفرم‌های ایکس باکس وان و کامپیوتر قرار داشت. در همان دوران، طی مصاحبه‌ای «شرکت سونی» اظهار کرد سرویس EA Access با اشتراک پلاس تداخل ایجاد می‌کند، به همین دلیل از ارائه چنین خدماتی معذور هستیم.

سونی در ادامه افزود: «از دوران عرضه کنسول پلی‌استیشن 4، میزان کاربران اشتراک پلاس با رشدی 200% مواجه شده که این امر نشان دهنده اهمیت چنین خدماتی نزد گیمرها است. ما فکر نمی‌کنیم درخواست پرداخت 5 دلار اضافه در ماه از طرفداران PS4 برای این خدمات خاص شرکت EA کار درستی باشد.» به نظر می‌رسد با گذر زمان، شرکت سونی مواضع خود را تغییر داده و  حال اجازه وجود چنین اشتراکی را روی کنسول خود می‌دهد. هزینه این سرویس به طور ماهانه برابر با 4.99 دلار و سالانه 29.99 دلار خواهد بود. مدیر اجرایی EA اعلام کرد این کمپانی قصد دارد از طریق راه‌های گوناگون، عناوین خود را روی کنسول‌های فعلی و نسل بعدی در اختیار گیمرهای بیشتری قرار دهد.

کاربران با استفاده از EA Access از ویژگی‌هایی همچون دسترسی رایگان به لیست بزرگ عناوین شرکت EA و همچنین دسترسی پیش از موعد به جدیدترین عناوین، درکنار دموهای اختصاصی از بازی‌ها در هنگام عرضه، بهره‌مند خواهند شد. وقوع چنین اتفاقی نشان می‌دهد که سونی، یک بار دیگر درحال عقب نشینی از سیاست‌های محدود کننده خود بوده و قصد دارد راه‌های بیشتری را برای تجربه بازی به طرفداران ارائه دهد.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.