اخبار بازی

EA و تایید عدم اجرای FIFA 14 با کینکت

رییس Electronic Arts Sports آقای Andrew Wilson اعلام نمود که FIFA 14 امسال از بازی با کینکتی که با Xbox One همراه است، پشتیبانی نمی‌کند.

وی در این مورد می‌گوید: "ما احساس می‌کنیم که تحولات و تکامل ما در نسخه این سال از پیشرفت دستگاه های حرکتی برای بازی‌بازان مهم تر است؛ ما الان بر روی Motion کار نمی‌کنیم. یک سری نمونه های اولیه در حال جاضر وجود دارند ولی هنوز چیزی ندیده ایم و آن چنان نظرمان را جلب نکرده است که بتواند تجربه بازی های ورزشی را تغییر دهد. در حال حاضر فقط یک نوع قابلیت وجو دارد و آن هم استفاده از صداست که به نظر فعلا بهترین گزینه برای استفاده از کینکت در FIFA است. ما این کار را پارسال انجام دادیم اما حال تیم ما سعی دارد با کینکت جدید موارد تازه ای را بیافزاید تا باز هم گزینه های بزرگتر و بهتری برای کنترل بازی با صدا داشته باشیم."

خیلی از مردم نگران بودند که شاید مایکروسافت به زور هم که شده بخواهد تا سازندگان از کینکت استفاده کنند؛ اما خوشبختانه این حرف در مورد EA Sports صحیح نیست.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.