اخبار بازی

EA هم خواهان ساخت بازی های هم سبک AC و GTA خاص خود است

بازی های Open-world و اکشن های عظیم ،از جمله ژانر هایی هستند که EA games هنوز به آن وارد نشده اما این موضع در حال تغییر است.
 

 src=
 

EA به مانند ناشران بزرگ دیگر همچون UBISOFT ، Warner و Take-Two سری بازی های اکشن بزرگی ندارد. کارنامه کاری EA با بازی های شوتر ، Racing ، ورزشی و پروژه های کوچکتر دیگر پر شده است اما هیچ بازی خاصی به مانند GTA ، AC یا BATMAN در لیست کارهای خود ندارد.

آقای پاتریک سودرلند معاونت اجرایی EA در مصاحبه ایی با IGN اعلام نمود :

اگر نگاهی به بزرگترین قسمت صنعت بازی های رایانه ایی ، یعنی بخش اکشن ، نگاهی بیندازیم در می یابیم که ما سهم زیادی در آن نداریم . EA به ساخت بازی های بزرگی مانند AC ، BATMAN ، GTA یا بازی های عظیمی به مانند آن ها شناخته شده نیست.
استراتژی ما این است به سمت این بخش از بازی های رایانه ایی حرکت کنیم تا بتوانیم برای گیمر ها تجربه ایی خلق کنیم که دیگران نتوانسته اند.

پس از این صحبت ، IGN بلافاصله در مورد استودیو تازه تاسیس خانوم Jade Raymond – فرد با تجربه در ساخت بازی های Open-world که به تازگی از UBISOFT جدا شده است و به EA پیوسته – و درباره این که آیا شروع این حرکت با این همکاری در ارتباط است پرسید اما آقای سودرلند با طفره رفتن از تایید این موضوع خاطر نشان کرد که برای ساخت چنین بازی هایی EA به افراد درست و با‌‌‌ تجربه نیازمند است.

شما به یک سرگروه و افرادی نیازمندید که این کار را در گذشته به بهترین نحو انجام داده باشند. افرادی که جاه طلبی های بزرگی برای ساخت یک IP جدید در خود دارند ، ما به چنین افرادی نیازمندیم. ما IP های جدید زیادی تا به امروز ساخته ایم اما میخواهیم پول خود را روی IP های جدید سرمایه گذاری کنیم

با توجه به همکاری Visceral در پروژه STAR WARS خانم Amy Hennig ، همین حالا هم EA در حال ساخت IP های جدید این چنینی است ، که به نظر می رسد این اولین پروژه با توجه به سمت و سوی جدید تصمیم گیری شده خواهد بود .

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.